Telefon Tavsiyesi NOTE 3

Konu Sahibi
NOTE 3

samsung galaxy note 3 almayı düşünüyorum ama kararsızım ekranı çok büyük vede çok pahalı 2 el alacağım güvenemiyirum s4 note 3 arasında çok fark var sizce 2 el güvenilirmi ekranı büyük kullanabilirmiyim ? off
[TBODY] [/TBODY]

MaxipmaN

Üye
ekranın büyük olup olmamasına en iyi sen karar verirsin,altına giydiğin pantolon vs cebi çok dar olursa pişman olursun,2. ele asla yaklaşmam telefon temiz olsa bile batarya nasıl kullanılmış bilemiyosun ve bataryayı düzgün kullanan kişi sayısı gerçekten az

ishak388

Üye
xperia z1 al su geçirmez ekranı 5.2 inç herşeyiyle on numara çalışır suda geçirmez sağlamdır sony var arkasında
ayrıca samsung illuminati ye çalışmakta yakında konu açabilirim bununla alakalı

İlluminati mi

Ekran hiç sorun olmuyor çok rahat ince bi cihaz hiçbir eksiği yok .
Şuan bana küçük gelmeye başladı

ishak388

Üye
İlluminati mi

Ekran hiç sorun olmuyor çok rahat ince bi cihaz hiçbir eksiği yok .
Şuan bana küçük gelmeye başladı
galiba bildirim çubuğundaki ayarlardaki ve menüde gizlenmiş tek gözü falan alıştığından görmemeye başlamış olabilirsin ayrıca bir sürü bilinç altı mesajı v.b gizlidir samsungda

galiba bildirim çubuğundaki ayarlardaki ve menüde gizlenmiş tek gözü falan alıştığından görmemeye başlamış olabilirsin ayrıca bir sürü bilinç altı mesajı v.b gizlidir samsungda

İnanma bunlara ya birşey olmaz
Lanetle şeytanı tamamdır.
Bildiğin ayarlar işareti ayrıca bilinci yönetemezler illuminatiyle ilgili tüm gerçekler ortaya çıktı

No problem

ishak388

Üye
İnanma bunlara ya birşey olmaz
Lanetle şeytanı tamamdır.
Bildiğin ayarlar işareti ayrıca bilinci yönetemezler illuminatiyle ilgili tüm gerçekler ortaya çıktı

No problem

ayarlara gömülmüş smart screen ve yandaki görüntüler ayrıca menüde sol dokunmatiğine bastığında gelen menünün alt tarafında pasif tek göz görürsün
yukarı bildirim çubuğundakinide unutmamak lazım

Tepkiler: mehsevim

PriZm

Üye
Her gördüğümüz tek göze İlluminati diyeceksek hayatın %90 ı illuminati o zaman.Bu kadar da abartmayın.

Tepkiler: Türe

PriZm

Üye
Valla ben abartmıyorum, bu derece bunlara takılmıyorum, mutluyum, mesutum

Edit: Rihanna Navy'im (fan) bu arada.

ishak388

Üye
Sen de haklısın. Ne güzel söylemiş Hz. Mevlana ;

" Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir. "
burada cahil olan ben değilim insan psikolojisi bozmaya çalışıyorlar engellemeye kalktım

Türe

Üye
burada cahil olan ben değilim insan psikolojisi bozmaya çalışıyorlar engellemeye kalktım

Hala böyle insanlar var mı diyordum ki sen geldin. Ne güzel de oldu varlığınızı unutmuştuk vesselam.

ishak388

Üye
Hala böyle insanlar var mı diyordum ki sen geldin. Ne güzel de oldu varlığınızı unutmuştuk vesselam.
elindeki cihaza ve şu fotoğrafa iyi bak

gerçekler acıdır görmemezlikten gelmeyelim
ayrıca dediğin unutma değil,alışmadır,insan bi işi alışkanlık haline getirirse o işi yaptığını hatırlamamaya kadar gider

Türe

Üye

İyi hatırlattın vallahi. Dur bi gidip illumunatik paylaşımlarıma devam edeyim en iyisi.

Sıfır nexus 5 al ne performans olarak aşağıda kalır nede ekran o kadar sorun olur.