Haber NOTE 3 N9005 ALDIM

Sponsorlu Bağlantılar

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
NOTE 3 N9005 ALDIM
Evet bugun itibariyle telefonum geldi note 3 n9005 1000 tl gibi ucuz bi fiyata aldim.yaklasik 450 dolar.babam iraktan getirdi.gercekten harika telefon kullanisi guzel.simdi forumdakiler diyecekler bi sakatlik vardir 1000 tlye note 3 mu olur.ben bu sene icinde ocakta s4 aldim martta xperia z aldm bir ay oncesine kadar s3 mini ve simdide note 3.gercekten turkiyedeki telefonlardan guzel kullanisli oluyorlar.kimsede guven yok dubai mali denen telefonlara.ama ben kullandm ve cevremdeki herkese bolca tavsiye ediyorum almalarina yardim ediyorum.turkiyedeki vergi sacmaliklari beni ilgilendirmiyor.gercekten alacaksaniz dubai mali alin tek farki urunun baska bi ulkeye gitmesi ayni fabrikadan cikiyor.ayrintili bilgi isteyen ozel mesaj atsn her turlu bilgi verilir

MaxipmaN

Üye
hayırlı olsun tanıdık olsa türkiyeden 3310 dahi almam her türlü ucuza kaçardım note3e bayılmayayım diye note2 kullanıyorum

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun tanıdık olsa türkiyeden 3310 dahi almam her türlü ucuza kaçardım note3e bayılmayayım diye note2 kullanıyorum
Tesekkur ederim ya turkiye fiyati 2000 tl cok buyuk farklar oynuyo arada.tanidik olmasina gerek yok ya ben sanliurfadayim s3 ilk ciktiginda daha yeni cikmisti ben 700 tlye aldm kullandm telefonu pasajdan almistim

serhat_002

serhat_002

Üye
hayırlı olsun kardeşim... bende galaxy s5 aldım 1250 tlye yarın gelimde olacak inş... :D

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
serhat_002

serhat_002

Üye
Ben iraktan almadim ;)

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
hayırlı olsun kardesim :)

Tyrann

Tyrann

Üye
Bende Turkmenistan ' dan 600 $ a note 3 (n900) getirttim

fk555897

fk555897

Üye
En iyisini yapmışsın. Telefonun tek sorunu güncelleme almaması oluyor ama o da ROM'larla halledilir.

xmustx

xmustx

Üye
Vaay bu çok iyi oldu :) güle güle kullan

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
The Shadow

The Shadow

Üye
Hayirli olsun gule gule kullan :)