Telefon Tavsiyesi note 2

Sponsorlu Bağlantılar

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
note 2
arkadaşlar note 2 almayı düşünüyorum nasıl memnun kalır mıyım

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Kullaniyorum. Ve hic bikmadim. Eger hem tablet hem cep hem not istiyorsan. Hic bekleme degerli insan.

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler bilgilendirdiğin için

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Kalırsın tabi

mertcan01

mertcan01

Üye
Benzerr konular fazlasıyla acilmisti kardesim. Bir yigin yorumları arti ve eksileriyle bulabilirsin.
Note 2 kral bir cihaz 2 tane eskittim..suan note3 kullaniorum. Note 2 bence daha stabil cihazdi. Pisman olmazsin

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Benzerr konular fazlasıyla acilmisti kardesim. Bir yigin yorumları arti ve eksileriyle bulabilirsin.
Note 2 kral bir cihaz 2 tane eskittim..suan note3 kullaniorum. Note 2 bence daha stabil cihazdi. Pisman olmazsin
Bencede note 2 daha stabildi katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: mertcan01
abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Gerek batarya performansı gerekse sistem performansı olarak gayet memnun eder. s3 aldım 1 ay kullandım sevmedim note2 aldım memnun olmasam şimdiye kadar değiştirmiştim bile kesinlikle tavsiye ederim :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet note4 bekliyoruz bakalım ne gelir 3 tatmin degil 2 gibi

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için konu kirliliğide yapmak istemezdim ama bulamadım note 2 konusu onun için açtım kusura bakmayın.

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
emin ol memnun kalırsın kaca alacaksın bu arada kardesim

AHKE

AHKE

Üye
çok memnunum bence al hic kasma yok baya pro falan yukledim

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
1150 ye aldım

serdar_gs

serdar_gs

Üye
İkinci el ve yeni aldıysan çok pahalı olmuş ben 1 sene önce falan 1050 ye almıştım sıfırıda 1300 civarı olması lazım ama sıfır aldıysan güzel fiyat :D

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
sıfır :D

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs