Note 2 yi S5 Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

fbiugur

fbiugur

Üye
Iptal de sayayi yenile telden mi indiriyon pcden mi

fbiugur

fbiugur

Üye
Telden de indiriyorsan o uygulamayi kurman ve uye olman lazim uzun is pcden indir 5 dkikaya iner.d

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Telden de indiriyorsan o uygulamayi kurman ve uye olman lazim uzun is pcden indir 5 dkikaya iner.d
bir şey diyicem dosyaları indirdikten sonra telefonun interneti gidicek mecbur kapanıp açılcak falan ben senin yazdıklarını nasıl göreceğim pc den

yarın ben dükkana geçeceğim orda halletsek snn için bir mahsuru yoksa

fbiugur

fbiugur

Üye
Haklisin etrafta wifi yok mu ve sende vin varsa hattini onatakip oylede baglanabilirsinKac gibi

fbiugur

fbiugur

Üye
Dosyalar mevcut olursa ve yedegini almis olursan birde sende bitiyo is iyi anlarsan 15 dakika surmez ;)Kardes bir sey diyeyim numarani bana at arayayim yapalim bosver sabahi uyursam kalkamazsam ayip olur sana ;) birde yedekleme de ayarlar bulut var ordan yedeklemede yap samsung yedekleme yapiyo kies den saglam onerim mesaj arama kaydi herseyi yedekliyor

AHKE

AHKE

Üye
IMEI yedeklemeyi unutma

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Dosyalar mevcut olursa ve yedegini almis olursan birde sende bitiyo is iyi anlarsan 15 dakika surmez ;)Kardes bir sey diyeyim numarani bana at arayayim yapalim bosver sabahi uyursam kalkamazsam ayip olur sana ;) birde yedekleme de ayarlar bulut var ordan yedeklemede yap samsung yedekleme yapiyo kies den saglam onerim mesaj arama kaydi herseyi yedekliyor
Kardeş seni bekliyorum ben hazırım

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
fbiugur

fbiugur

Üye
öncelikle samsung usb yi kur pc ye,

Üst Alt