note 2 sizce normalmi

• 21 Temmuz 2014
  • 818 Okunma
  • 29 Cevap

1. Arkadaslar note2 nin gece sahurdan sonra sarjı % 54 dü sabah bi kalktım 43 e düşmüş normalmidir sizce normal değil ise ne yapılmalı ?
    Birde sabah kalktığımda hafif bir sıcaklık vardı

Yazan: sacid589
    Samsung ile gönderdi
  2. Wifi bluetooth indirme gibi şeyler açıksa az bile gitmiş :pro: Değilse stand by da bu kadar yemesi :hmmm

Uygulamaaaaa

3. Bir tek mobil veri açıktı indirme falan yapmadım

Samsung ile gönderdi
  4. Mobil veri genelde açıktır zatende. Bilmemki note 2 hemde batarya kalibrasyonu yap MaxiCep te bir çok konu var araştır bul

Uygulamaaaaa

5. Bu kalibrasyonlar batterystats ı silmeden olmuyormuş onun içinde root gerekiyormuş root nedir nasıl yapılır hiç bilmem

Samsung ile gönderdi
  6. kardesim s3 kullaniyorum bende gece yatarken mobil veri acık olunca %12 %13 sarjım gidiyodu sana tavsiyem gece yatarken ucak moduna al ve uygulamaları kapa

Samsung ile gönderdi
    sacid589 bunu beğendi.
  7. Ya benim pilde bi bozukluk var zaten birader tam şarjla en fazla 4 saat ekran goruyorum :agla2:

Samsung ile gönderdi
  8. 4 saat ekran androidde cok iyi bence dert etme elden dusurmuyoruz hacı bu telefonlar e-posta anlık mesajlar icin uretiliyo

Samsung ile gönderdi
    sacid589 bunu beğendi.
  9. Kardesim onceden 6 bucuk saati gordugumu hatırlıyorum :) canımı sıkmaya başladı g2 veya z2 alabilirim paraya göre

Samsung ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.
  10. hacı lg g2 alınca pil sorunu yasarsan sabit batarya olcak degistiremiyeceksinki

Samsung ile gönderdi
  11. Garantiye gondeririz olmamı:pro:

Samsung ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.
  12. olur tabi :)

Samsung ile gönderdi
  13. Dostum kalibre diye birşey yok samsungun telefonlarında olan birşey o. Belli bir süre sonra batarya problemleri baş gösterir her telefonda.

iPhone ile gönderdi
  14. Yani devam et diyosunn:ok2:

Samsung ile gönderdi
  15. Bosa root atma biz attik bisey degismedi :D

iPhone ile gönderdi
  16. :)

root atacaklar performans artışı felan düşünmüyorlarsa yapmaları gerekmiyor kanaatindeyim. N9 kendi kendini root eden bir telefondu. Bu android ler öyle değil. Root edince garantiden çıkarıyorlar ne alakaysa. Demek ki n9/Linux'taki gibi birde sudo yapsak, ne olacak merak ediyorum :)

Root atmak windows'u yönetici olarak kullanmakla aynı şey demek. Bilgisayarı yönetici olarak da kullansan, farklı bir işletim sistemi de kursan garantiden çıkmıyor neticede.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. iphone'a j.b. yapmakta nasıl garantiden çıkarıyorsa buda çıkarır garantiden
    Bunun sebebi üreticiden farklı olarak kişisel,telefonun yazılımına müdahele etmek yüzünden

18. Jb çıkarmıyorki garantiden garantiye yollarken sıfırla gönder sıkıntı olmuyor

Samsung ile gönderdi
  19. Sifirlanmamış haliyle gönderince garantiden çıkarırlar,benim de orda dedigim oydu

Samsung ile gönderdi
  20. Anladım kardeşim ,
    samsung olay biraz farkli heralde sayaç falan diyorlardı

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 17:35