İstek Note 2 Custom rom görüntülü görüşme

Sponsorlu Bağlantılar

bozok_tr

bozok_tr

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Custom rom görüntülü görüşme
Arkadaşlar bilindiği üzere custom romlarda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamiyoruz en azından ben görmedim ama ben bu durumun yazılımsal olduğunu ve çözümü olduğunu düşünüyorum. Misal DN4 rom ile şebeke üzerinden yani tango vs gibi programlarla değil de normal arama ekranından görüşme nasıl yaparız bunun bi mod u patch i yokmu? DN4 de var ama arama karşıdan gelirse oluyor ve ses yok ben bulamadım yardımcı olur musunuz?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arkadaşlar bilindiği üzere custom romlarda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamiyoruz en azından ben görmedim ama ben bu durumun yazılımsal olduğunu ve çözümü olduğunu düşünüyorum. Misal DN4 rom ile şebeke üzerinden yani tango vs gibi programlarla değil de normal arama ekranından görüşme nasıl yaparız bunun bi mod u patch i yokmu? DN4 de var ama arama karşıdan gelirse oluyor ve ses yok ben bulamadım yardımcı olur musunuz?
Aosp ve aicp tabanlı yani saf android tabanlı romlarda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok

Dn4 rom
Stock romun modifiye edilmesi ile oluşuyor ve bu yüzden stock rom özellikleridr çalışıyor
Görüntülü görüşme gibi stock rom özelliklerini aosp romlarda kullanamazsın

bozok_tr

bozok_tr

Üye
    Konu Sahibi
Aosp ve aicp tabanlı yani saf android tabanlı romlarda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok

Dn4 rom
Stock romun modifiye edilmesi ile oluşuyor ve bu yüzden stock rom özellikleridr çalışıyor
Görüntülü görüşme gibi stock rom özelliklerini aosp romlarda kullanamazsın
Hocam aosp tabanlı derken Ditto DN4 saf android kaynak kodları kullanılarak sıfırdan oluşturulmuş bi rom değil s3 neo yazılımının note 4 özellikleri kullanılarak portlanmis hali bildiğim kadarıyla. Bu konuyu çok önce okumuştum bi yerde bu sorunu çözüyolardı arıyorum bulabilirsem paylaşıcam.
Kaldı ki benim aosp tabanlı romlarla alakalı değil sorunum ben DN4 ile görüntülü konuşma yapmak istiyorum yanlış anlaşılmayım. DN4 te arama yapmıyor ancak karşıdan arama geliyorsa konuşma oluyor ondada ses gidip gelmiyor :)

Son düzenleme:

Üst Alt