Note 2 custom rom bağlantı sorunu


leche

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhabalar.N7100 telefonumla uzun süredir cyanogenmod 11 kullanıyordum.Sıkıntı olup romu yenilemem gerektiğinde çeşitli 5.0, 6.0, 7.1 sürüm custom rom ları denedim.Fakat hepsinde de "Sadece acil aramalar" benzeri uyarılar aldım.Çeşitli modem dosyaları bulmuştum flash yaptım fakat sıkıntılar tam olarak geçmedi.Şu anda telefonda xenon hd 7.1.2 sürümü mevcut genel olarak sıkıntı yok fakat internet bağlantısı satbilr değil.Genel olarak telefonun internetini kullanamıyorum veya hızı çok düşük oluyor.İnternete Sadece wlan üzerinden sıkıntısız hızlı bir şekilde bağlanabiliyorum.Ve telefon ana ekrandaki hat çekim gücü işaretinin sağ alt kısmında küçük bir "X" işareti var.Bu sıkıntının sebebi nedir?Acaba yüklü modem mi sıkıntılı?Spesifik olarak hangi modemi kurmam lazım?Şu anda üzerinde NC2 modem yüklü.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.İyi günler.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt