note 2 android 4.3 tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
note 2 android 4.3 tavsiye
arkadaşlar yaklaşık 7 aydır yurt dışı note2 kullanıyorum şu an sürümü 4.1.1 bazen kasmalar ve donmalar oluyor ama genel olarak iyi.
tele 4.3 sürümünü yüklemeyi düşünüyorum. kullanan bilen arkadaşlardan tavsiyelerini almak istiyorum.
acaba güncellesem ne gibi artısı eksisi olacak çok fark olur mu ya da pişman mı olurum şu anki sürümde mi kalsam??

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Note2 ye 4.4.2 gelmedi mi?
Niye 4.3 kuruyorsun?

Bu arada pişman olmazsın

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
4.4.2 geldi mi gelmedi mi bilmiyorum ama bence gelse de kasar gibi

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
yorumlara falan netten baktım geneli iyi şeyler söylemiyor pek. hem şarj süresine de çok etki ediyormuşgüncel

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer stock kullanacaksan 4.3 güzeldir 4.4.2 den pek farkı yok ama 4.1.2 yi daha çok tavsiye ederim en iyi pil kullanımı 4.1.2 de idi

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 4.3 yükledim ama hem çok geç şarj doluyor hem de tel kapalı iken şarj sırasında yanan led ışığı şimdi yanmıyor neden olabilir?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bootloader ı da 4.3 sürüme güncelle

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
o nasıl olacak? ben pek anlamam bu işlerden
kullandığınız roma 4.1.2 den mi yükselttiniz yoksa 4.4.2 den mi ona göre değişir eğer 4.1.2 den yükseltiyorsanız indirdiğiniz 4.3 romunun isimini yazın orn "n7100xxmj5 bootloader " yazın ve bulduğunuz tar dosyasını odinden yükleyin muhtemelen sorunlarınızın çoğu giderilecektir

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
kullandığınız roma 4.1.2 den mi yükselttiniz yoksa 4.4.2 den mi ona göre değişir eğer 4.1.2 den yükseltiyorsanız indirdiğiniz 4.3 romunun isimini yazın orn "n7100xxmj5 bootloader " yazın ve bulduğunuz tar dosyasını odinden yükleyin muhtemelen sorunlarınızın çoğu giderilecektir
peki o şekil yapınca var olan uygulamalar silinir mi?
ben telefoncudan 4.1.1 den yükselttim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hayır hiç bir şey olmaz 4.1.2 yi ben daha aşağı sürüm aksatında söylemiştim 4.1.1 dende olur (eğer 4.4.2 den 4.3 e inerseniz imei silinebilceği için sormuştum)
eğer 4.3 romu kurmazsanız bir şey olmaz dikkat edin maax 50 mb lik bir dosyadır eğer siz 600 900 mb lik bir dosya bulursanız yüklemeyin rom olabilir

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
hayır hiç bir şey olmaz 4.1.2 yi ben daha aşağı sürüm aksatında söylemiştim 4.1.1 dende olur (eğer 4.4.2 den 4.3 e inerseniz imei silinebilceği için sormuştum)
eğer 4.3 romu kurmazsanız bir şey olmaz dikkat edin maax 50 mb lik bir dosyadır eğer siz 600 900 mb lik bir dosya bulursanız yüklemeyin rom olabilir
bana yükleyen telefoncu 4.1 den 4.3 e yükseltti ama yine imei silindi neden olabilir bu?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bana yükleyen telefoncu 4.1 den 4.3 e yükseltti ama yine imei silindi neden olabilir bu?
eğer yanlış bir işlem yapılırsa siline bilir note 2 lerde imeinin canı biraz yufka hemen siliniyor uçuyor daha sonra 0049 ile başlayan bir saçmalaığa dönüşüyor falan falan biraz hassas olmak ve yedeğinizin olması önemli 16 (veya daha büyük bir sd kartın (bu işlemci için sadece o sd kartı daaha sonra başka işlerinizde içini açmayın) içine cwm veya philz touch recovery ile tam yedek kurun ve saklayın eğer bir sorun olursa tamamen kurtarırsınız bir nevi recovery bölümü oluşturmak gibi (eğer geri alırsanız aldığınız gün ki oyun kayıtları dahil geri gelir)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
eğer yanlış bir işlem yapılırsa siline bilir note 2 lerde imeinin canı biraz yufka hemen siliniyor uçuyor daha sonra 0049 ile başlayan bir saçmalaığa dönüşüyor falan falan biraz hassas olmak ve yedeğinizin olması önemli 16 (veya daha büyük bir sd kartın (bu işlemci için sadece o sd kartı daaha sonra başka işlerinizde içini açmayın) içine cwm veya philz touch recovery ile tam yedek kurun ve saklayın eğer bir sorun olursa tamamen kurtarırsınız bir nevi recovery bölümü oluşturmak gibi (eğer geri alırsanız aldığınız gün ki oyun kayıtları dahil geri gelir)
eyvallah kardeşim bilgiler için çok sağol. ben anlamam dedim yaa yine telefoncuda halledecem işimi. şimdi sence 4.1.2 ye geri mi döneyim yoksa 4.3 de mi kalayim ben? ya da 4.4.2 nasıl acaba?bana hangisini tavsiye edersin??

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eyvallah kardeşim bilgiler için çok sağol. ben anlamam dedim yaa yine telefoncuda halledecem işimi. şimdi sence 4.1.2 ye geri mi döneyim yoksa 4.3 de mi kalayim ben? ya da 4.4.2 nasıl acaba?bana hangisini tavsiye edersin??
zaten bir daha 4.1.2 dönemezsin 4.4.2 ye geçersen bu sefer 4.3 e dönemezsin ona göre davran en 4.1.2 dönemedim için custom 4.4.2 kullanıyorum

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
zaten bir daha 4.1.2 dönemezsin 4.4.2 ye geçersen bu sefer 4.3 e dönemezsin ona göre davran en 4.1.2 dönemedim için custom 4.4.2 kullanıyorum
neden donemiyoruz ki?
siz memnun musunuz 4.4.2 den peki?

Son düzenleme:
tecno_man

tecno_man

Üye
son güncelleme note 3 e geldi mi?

Üst Alt