Haber Note 2. 4.3 Official Hakkında(GELMEDI)

Sponsorlu Bağlantılar

EricNorthman

Üye
    Konu Sahibi
Note 2. 4.3 Official Hakkında(GELMEDI)
S.a. iyi forumlar. arkadaşlar note 2 ye ne zaman 4.3 gelecek yani zaten geldi de Türkiye sürümü ne zaman çıkacak bi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? Gerçekten sinir oldum yani bu kadar saçma birşey olamaz. Güncellemeler dağıtıldı. Daha bizim ülkemizde tık yok. Acaba güncelleme var bi yerden yapılıyor da ben mi bilmiyorum ? Teşekkürler.

BurakTura

BurakTura

Üye
genelde baska ulkelerin ronlarini kullanmaktayiz ornek ben almanya romunu kullaniyorum suan resmi olarak. gecen gunlerde samsung canli destek'e yine sordum tum ulkelere verildi neden hala bize gelmedi diye yine ayni cevap "cok yakinda" ben 4.3ten ümidimi kestim gelmez sanmiyorum simdi su martta gelicek dedikleri 4.4ü bekliyorum oda bu senenin sonuna gelir herhalde

Son düzenleme:
saynesim

saynesim

Üye
Aynen bende almanya romu kullanıyorum

EricNorthman

Üye
    Konu Sahibi
Almanya romu ne oluyor yani garantiye bi etkisi var mı türkçe dil desteği var mı ? biraz yardımcı olabilir misiniz bana

MaxipmaN

Üye
almanya romunda sorun yaşayanlar vardı

oguzhangul32

Üye
ben senin yerinde olsam guncellemezdim . stabil bi rom degil sarj sorunlari var ve geri donusu yok cihazi garanti disi birakmak istemiyorsan (knox)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bende stock 4.3 kurmanı önermem. Tüm dünyada herkes knox ve sayacıyla sorunlar yaşamakta bende dahil. Eğer herhangi bir ülkenin stock 4.3 romunu kurarsan knox bootloader etkin olacak ve şimdilik geri dönüşü yok. Ondan sonra root cwm gibi şeyler yüklersende knox sayacın 1 olur ve sıfırlama yolu yok şimdilik.
Yapacağın en iyi şey içinden knox çıkarılmış custom romlardan birini kurmak.

BurakTura

BurakTura

Üye
almanya rom'unu yükledim tek sıkıntım instagram'a video yükleme hatası alıyorum :D

artık Samsung Türkiye'de çıkarsa çok iyi olucak bekleyiş bekleyiş...

MaxipmaN

Üye
yurtdışında 4.3e geçen çok var çoğu kişi geçti herhal onlara sormak lazım almanya sürümünün bizde tam dzgün çalışmasını bekleyemeyiz

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Hong Kong sürümde bende yüklü 4 gündür kullanıyorum suan lık sıkıntı yaşamadım.

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
ben çok uzun zaman almanya sürümü kullandım şimdi de bulgaristan NA7 en güncel sürümü kullanıyorum hiçbirinde de sıkıntı yaşamadım. sadece T9 klavye gitti qwerty e alışmak zor oldu.

EricNorthman

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim Burak. İyi ki bi rom atmamışım cihaza. Cihaz şuan 4.1.2 orjinal sürümde bi sıkıntı yaşamayacağım :)

BurakTura

BurakTura

Üye
Teşekkür ederim Burak. İyi ki bi rom atmamışım cihaza. Cihaz şuan 4.1.2 orjinal sürümde bi sıkıntı yaşamayacağım :)
Aynen iyi ki atmamışsın InşAllah bende sıkıntısız şekilde geçebilirim :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Odin ile hong kong 4.3 kurmuştum. Türkiye sürümü çıktığında aynı odin ile geçişte sorun yaşar mıyım acaba ?

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tanercoskun ve BurakTura

Üst Alt