not defteri ile basit şaka virüsü yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
mesajını düzenlemeye davet ediyorum
büyük yazıyla birlikte aynı şeyleri yazmak yasak

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
açıldığı klasörün (konumun) içine mi açıyor yoksa direkt olarak masaüstü mü?
eğer bulunduğu klasörse denerim ama eğer ama masaüstü ise hiç uğraşmak istemem

Con ve Aux isimli klasöler açıp (masaüstüne) silemediğim için (kodların hepsini denedim hatta forumda öze bi konu bile açmıştım zamanında) format atmak zorunda kalmıştım

asigsasi

asigsasi

Üye
LAN SÜPER BİŞEY LAN :biggrin::biggrin::biggrin:BEN NOT DEFTERİNDEN VÜRÜSÜ ARTIRDIM 150 TANE .cmd EKRANI AÇILIYO :oley:oley AMA SAKIN BİLGİSAYARINIZDA DENEMEYİN TAVSİYE ATMEM NOLUR NOLMAZ :eller::eller::eller: YAKINDA 1000 YAPACAM KISA YOLDAN :kop2::kop2: TEBRİKLER GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ :alkis:alkis:alkis:alkis:alkis
LAN SÜPER BİŞEY LAN :biggrin::biggrin::biggrin:BEN NOT DEFTERİNDEN VÜRÜSÜ ARTIRDIM 150 TANE .cmd EKRANI AÇILIYO :oley:oley AMA SAKIN BİLGİSAYARINIZDA DENEMEYİN TAVSİYE ATMEM NOLUR NOLMAZ :eller::eller::eller: YAKINDA 1000 YAPACAM KISA YOLDAN :kop2::kop2: TEBRİKLER GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ :alkis:alkis:alkis:alkis:alkis
niye büyük harflerle yorum yapıyorsun forum kurallarını okumadın herhalde
yazdığın mesajı düzelt ve bundan sonra büyük harflerle yorum yazmayalım

asigsasi

asigsasi

Üye
konuşurken de uslubumuza DİKKAT edelim lan felan hayırdır bu nasıl konuşma tarzı

H0lligan

Üye
dosya isimlerini farkli ve sacma sapan karakter ler yapin daha korkutucu olur :good: :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Jus7ice

Jus7ice

Üye
***:=-.__":!„\/=;„\='$>%¤<£$$¡€ :naughty: @H0lligan

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Babam ekrana yumruk attı :D :tşk:

Üst Alt