• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

NOSTALJİ SERİSİ- Nokia 3310 İncelemesi

ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
    Konu Sahibi
Bu incelemede böyle bir telefona hiç sahip olmamış veya hiç kullanmamış arkadaşlara bu telefonu tanıtmak istiyorum. Telefon inceleme yaptığım tarihte 20. yaşına girdi.

İnceleme video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Telefon Klasik Doğu Bloğu Tarzı basit ve amaca yönelik bir tasarıma sahip. Tuşlar gayet gürültülü. Tuş seslerini ve Telefonun detaylı incelemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Arka kısmı da gayet sade tasarlanmış.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Alt tarafta şarj girişi, şarj standı konektörü, mikrofon ve 2.5mm kulaklık girişi bulunuyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Telefon 1 Eylül 2000'de 319€ fiyatla duyuruluyor.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Evet doğrudur bende kullandım bu telefonu
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:cigara:
 
PALA.

PALA.

Üye
Zamanında parayla melodi kitabı almıştım...
 
  • Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
hussky

hussky

Üye
yılanı bıtırmıstım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt