Nokiadan yeni 6630 Music Edition

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bence ucuz aparatları ekleyip daha pahalı satacaklar.. :ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Nokia bu beklenir :ehe:

serqahn

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Sep 22 2005, 03:53 PM
walla istiodum 6630 almak artık bunu alırım card reader falan eklemişler güsel olmuştur :iyi:
[post=173976]Quoted post[/post]​

walla delmira abicim senin gibi bi n-gager bile 6630 a bakıosa wardır bi hikmeti :artı:

katibim

katibim

Üye
şimdi bu 6630 diğerinden donanımsal ve yazılımsal açıdan ne kadar farklı olacak,müzik kalitesi artacakmı (kulaklık ve dış ses)? ve ben tam 4 tane 6630 kullandım nokianın en sevdiğim telefonu olduğu için şayet müzik kalitesi dış seste güzel ve yüksekse ekolayzır ayarı varsa kesinlikle 1 numara olur ve gözümü kırpmadan w800i ile takas ederim ;;) ve ne zaman çıkacak bu ay deniyor ama nokia'nın sayfasında hiç bir bilgi yok bu telefonla ilgili yoksa uydurmamı :rolleyes:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu ay çıkacağını hiç sanmam.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu ay çıkmaz ama yakın gelecekte çıkar dye düşünüyorum : )

metintekin

Üye
2-3 ay sonra N70 le aynı anda gelir.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nokia önümüzdeki sene 40 model çıkartacakmış.. :ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
40 Modelin yaklaşık 30'u aynı telefon , birinde ön kamera var birinde yok.Birinde 3G var , birinde EDGE var vs. gibi bir modelin değişik versiyonlarını farklı farklı yine piyasaya sürereler herzaman ki gibi :ehe:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet öyle olacak...

free

free

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 26 2005, 06:06 PM
40 Modelin yaklaşık 30'u aynı telefon , birinde ön kamera var birinde yok.Birinde 3G var , birinde EDGE var vs. gibi bir modelin değişik versiyonlarını farklı farklı yine piyasaya sürereler herzaman ki gibi :ehe:
[post=178185]Quoted post[/post]​
yani aslında 8 model çıkaracak 40:5=8

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ah Nokia ah :vur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt