1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia X7 ( Teknik Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

• 16 Nisan 2011
  • 852 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia x7, Nokia X7 çıkış tarihi, Nokia X7 fiyat, nokia x7 fiyatı, Nokia X7 fiyatlandırma, Nokia X7 ikinci el, Nokia X7 ikinci el fiyatı, Nokia X7 ön sipariş, Nokia X7 özellik, Nokia X7 özellikler, nokia x7 özellikleri, Nokia X7 resim, Nokia X7 resimler, Nokia X7 satıldığı yerler, Nokia X7 satın al, Nokia X7 satış fiyatı, Nokia X7 teknik özellikleri, Nokia X7 türkiye, Nokia X7 türkiye fiyatı

Habere Ulaşmak İçin Tıklayın:Nokia X7

Yazan: Doğuş Pertez
  2. cok guzel ya buda

3. Adamlar artık telefon yapmayı bıraktı ya :d bu nedir abicim(h)

4. x6 kadar güzel değil ama özellikler süper.

5. AiNeN HakLısın...:oke:

6. güzel görünüyoda, hele bi çıksın :allalla:

7. aynen görüntüye kanmamak lazım

8. bide nokia kurtulamadı şu symbian dan gitti. çok ısrarcılar.

9. ben o kadar beğenmedim :P:

10. Şekil olarak değişik bir cihaz arkadaşlar .
    Özellikleri de gayet iyi . Fiyatı konusunda bilgim yok . Ne zaman çıkıyormuş , haberi okuyamadım .

11. şekli biraz riskli ama çıkmasını bekleyelim.

12. goruntuye onem vermemısler ama içerik harbiden guzelmiş..

13. bencede görüntü idare eder ama içerik ve diğer özellikler ne şekilde olur bilemicem çıkmasını bekleyelim..

14. nokia fena değildir yinede :hmmm

15. Cep telefonlarının yavaş yavaş bilgisayar özelliği kazanmasıyla çok değil 3-4 yıl içerisinde bilgisayarların pabucu dama atılabilir ama ben bilgisayarımdan vazgeçmem :ehe müthiş telefon

16. bilgisayar ayrı dava. telefondan program kullanamam bende şahsen

17. aynen.. her ısını telefondan gorebılsen (facebook twitter vs..) insanlara şaşırıyıorum ya. aynı rahatlıgı nasıl buluyorlar :))

18. şekli turist ömerin uzay gemisine benziyo :naughty: ama özellikler süper ötesi

19. nasıl bir benzetme o yahu :D

20. :D.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 08:34