Nokia X6 telefon açılma hatası satıcınıza götürün adlı hata


equilbrium

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar telefonda böyle bir hata karşılaştım telefonu yeniden jafladım ama yine aynı hata devam ediyor bilgisayarda telefonun c bölümü gözüküyor ama d bölümü gözükmüyor bir yerde okudum rpl atın deniyor rpl nasıl atılır bilen varmı
 
lider63

lider63

Üye
hardformat atın veya rpl atın fakat rpl nasıl atılır bilmiyorum...
 
codblackops2

codblackops2

Üye
jaf ile yazılım yüklerken mi oldu bu hata?yani yükledikten sonra mi açılmamamaya başladı?
 
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Telefonuna uygun surumu bulup ofw atmanı onerırım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt