Nokia X2 Çift İşletim Sistemi ile Gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X2 Çift İşletim Sistemi ile Gelebilir
Yakın zaman önce ilk modeli duyurulan Android işletim sistemini baz alan Nokia X'in yakında duyurulması beklenen 2. versiyonu Nokia X2 hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı; Çift işletim sistemi!

Bu iddiayı ortaya atan ise geçtiğimiz aylarda Windows Phone 8.1 ile ilgili sızıntılar ile adını sıkça duyduğunuz Unleashthephones editörlerinden Michael Faro-Tusino'ya ait
Tusino cihazın Windows Phone ve Android tabanlı işletim sistemi ile birlikte geleceğini iddia ediyor.

Donanım anlamında giriş seviyesi hedeflenen Nokia X2'de yer alan donanım ise şöyle;
Qualcomm Snapdragon 200 işlemci
5 Mp Kamera
4.3" lik ekran

Son düzenleme:

beats

beats

Üye
Google Play servislerine de sahip olacağı yazıyor, pek inandırıcı gelmedi. Haber için teşekkürler. Konudaki resim de olabilir görünmüyor şuan.
Şurada:

0MG90

0MG90

Üye
Android işletim sistemli telefonun konusu neden WP Genelde? ve resim kırık.

NEXUS

NEXUS

Üye
Konu Yeri Yanlış.
Cihaz Android'li olduğu için android genel'e açılmalıydı.
ayriyetten resim kırık.

Emre

Üye
cihaz çift işletim sistemini kullanacak android 4.3 - Windows phone 8.1
Google play olacağını sanmıyorum Nokia buna android demiyor Nokia X Platforumu 1.0 diyor heryerde.

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Mesajı yazmadan önce keşke içeriğe en azından bir göz atmayı tercih etseymişsiniz. Halbuki başlıkta da yazıyor çift işletim sistemi ile gelebilir diye.

• Beğen
Tepkiler: m542tf, byibo ve RetaXter
NEXUS

NEXUS

Üye
Mesajı yazmadan önce keşke içeriğe en azından bir göz atmayı tercih etseymişsiniz. Halbuki başlıkta da yazıyor çift işletim sistemi ile gelebilir diye.
ancak çift işletim ile geliyorsa android ilede geliyor demek değilmi? sadece wp8 değil çünkü :)

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
ancak çift işletim ile geliyorsa android ilede geliyor demek değilmi? sadece wp8 değil çünkü :)
Evet bundan dolayı isterseniz Android bölümünde ilgili konuyu açabilirsiniz. Ancak Windows Phone işletim sistemini kullanabileceğinden ötürü burada haber olarak yapılmasında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: burak1011, RetaXter ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
Evet bundan dolayı isterseniz Android bölümünde ilgili konuyu açabilirsiniz. Ancak Windows Phone işletim sistemini kullanabileceğinden ötürü burada haber olarak yapılmasında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
neyse zaten genel olarak wp8 ele alınmış bu yüzden burada olması daha mantıklı :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konuda sıkıntı yok.
Windows Phone ve Android'i bir arada bulunduran çift işletim sistemli telefon.

0MG90

0MG90

Üye
Okudum ve konu o kadar saçma ki doğru olduğuna inanmak güç.
X2 nin Antutu testini gören görmüştür. O sisteme anca 4 gb koyar. Android ve arayüz ilede %60 ı dolsa hani nerde WP?

0MG90

0MG90

Üye
İyi, konuya göre konuşayım o zaman. Telefonun içinde sadece WP yok Android de var yani Cep Telefonları Genel e açılmalıydı.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Vay anasını ilginç

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

braayn

braayn

Üye
hımm HİLMİ bunu sevdi !!!

PriZm

PriZm

Üye
Saçmalık.Olmaz böyle birşey.İyi uydurmuşlar.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
cihaz çift işletim sistemini kullanacak android 4.3 - Windows phone 8.1
Google play olacağını sanmıyorum Nokia buna android demiyor Nokia X Platforumu 1.0 diyor heryerde.

android değil, android uygulamalarını çalıştıran bir işletim sistemiymiş. :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
yerli kaynaklar da haber yapmaya başladı, bu sefer ilk x serisinin aksine google hizmetlerine tam destek verecek bu demektir ki play store yerleşik olarak gelebilir.

esokmen

esokmen

Üye
Bakarsin olur. Görüntüsü zaten w8 di :D

fk555897

fk555897

Üye
İşletim sistemi açısından güzel olur ama donanım açısından düşük kalıyor.

Üst Alt