Nokia Web Tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Web Tarayıcı
arkadaşlar konu yanlış yerde açtıysam özür dilerim
ben genelde opera mini kullanıyorum ama arada bir de olsa orijinal web tarayıcıya da bakıyordum son bir iki gündür açılmıyor ekran donup kalıyor 5-10 saniye sonra ana ekrana atıyor telefonu yeniden başlattım ama işe yaramadı ne yapmamı önerirsiniz?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
arkadaşlar konu yanlış yerde açtıysam özür dilerim
ben genelde opera mini kullanıyorum ama arada bir de olsa orijinal web tarayıcıya da bakıyordum son bir iki gündür açılmıyor ekran donup kalıyor 5-10 saniye sonra ana ekrana atıyor telefonu yeniden başlattım ama işe yaramadı ne yapmamı önerirsiniz?
Kullanmamanı öneririm :oke:
Opera mobile tarayıcısını yükle :oke:

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
peki bir sorum daha olacak telefonda eight ve spb shell uygulamaları yüklü bunlardan birini kullanırken telefon wifi a baglanmıyor bunun nedeni ne olabilir?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
peki bir sorum daha olacak telefonda eight ve spb shell uygulamaları yüklü bunlardan birini kullanırken telefon wifi a baglanmıyor bunun nedeni ne olabilir?
Garip bir olay hiç böyle bir olayla karşılaşmadım gayet rahat kullanmıştım :hmmm

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
Garip bir olay hiç böyle bir olayla karşılaşmadım gayet rahat kullanmıştım :hmmm
ilk aralar bndede yoktu ama şimdi böyle olmaya başladı eight i açıyorum wifi dan seciyorum ama baglanmıyor uygulamayı kapattıgımda baglanıyor :(

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
cwf mi kullanıyorsun? eğer cfw kullanıyorsan tarayıcı önbelleği e hafızasındadır, hafıza kartı olmadan kullanamazsın :)

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
suanda evols yüklü

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
hafıza kartı takıp dene zaten hafıza kartı takılı değilse muhtemelen mesajlarada girilmiyordur :)

Üst Alt