[Nokia] / Telefonuyla İlgili Sorunu Olan Bana Sorabilir / 7 Gün 24 Saat Online /

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
arkdaşım sor dediğine göre sorayım. telefonumun kilit kodunu unuttum. sadece dosyaların yedeklerini alarak flash attım jaf ile. şimdi ise telefonu orjinal yazılımına geçirmek istiyorum geri. her hard format attığımda ise flashlanmış sahte sürümü açıyor. orjinal sürümünü nasıl geri yükleyebilirim?

Akıncı

Akıncı

Üye
internetten telefonunun yazılımını bul flashla

gozdeem

Üye
nokia 5250'ye klavye yüklemek istiyorum hangi program olur acaba bilen var mı?

Akıncı

Akıncı

Üye
swype baidu den birini seçebilirsiniz

HsynYkt

HsynYkt

Üye
5230 Türkcell mobile tv ?

gozdeem

Üye
çok teşekkür ederim

Mavi2580

Mavi2580

Üye
merhaba! Model 5800 xm, telefonuma yeni format attım, hafıza 73,2 Mb, tarayıcısından facebook'a bağlandığımda, masa üstü sitesine geçtiğimde yada başka pc sitesine girdiğimde hafıza dolu uyarısı veriyor... Bunu düzeltmenin çözümü nedir?

Daha önceden klasöre kaydettiğim mesajlarımı, hafıza kartına yedekleyip, pc'ye kaydetmiştim, onları nasıl tekrar yükleyip, telefonda açabilirim? Hafıza kartında kayıt edilen dosyaya atmıştım ama telefona yükleyememiştim.

Akıncı

Akıncı

Üye
çok teşekkür ederim
rica ederim
merhaba! Model 5800 xm, telefonuma yeni format attım, hafıza 73,2 Mb, tarayıcısından facebook'a bağlandığımda, masa üstü sitesine geçtiğimde yada başka pc sitesine girdiğimde hafıza dolu uyarısı veriyor... Bunu düzeltmenin çözümü nedir?

Daha önceden klasöre kaydettiğim mesajlarımı, hafıza kartına yedekleyip, pc'ye kaydetmiştim, onları nasıl tekrar yükleyip, telefonda açabilirim? Hafıza kartında kayıt edilen dosyaya atmıştım ama telefona yükleyememiştim.
1. opera mini kullanın 2. pc suite ile olması gerekiyor
5230 Türkcell mobile tv ?
spp nin vardı:hmmm

Mavi2580

Mavi2580

Üye
pc suite ile nasıl olacak onu da kısaca anlatabilir misiniz?

Akıncı

Akıncı

Üye
ne zamandır kullanmıyorum oradan yapıldığını hatırlıyorum

nizam67

Üye
mrb bende nokia c5-03 var tele birsey yukleyemiyorum hackledim de format ta attim olmuyor ozellik desteklnmiuor diyor ozellikle su belle shel genel bolumunde var s60v5 cihazlar artik belle kullanabilir diye yardim edin

ofisboy

Üye
benim n97 var ,kamera donuyor tuşlar dokunmatik aktif olmuyor. siyah bir görüntüde duruyor

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Twitter'da fotograf paylasmak icin Gravity programini yukledim.Fakat onceden 2 kez yapabildim.Sonradan Error vermeye basladi.Ne yapmaliyim?

slyfer2029

Üye
Ben 5228 aldım acaba hangi programları önerirsiniz

furkan24x

furkan24x

Üye
merhaba bende c5-03 var ve ekranın sağ üst köşesinde mesaj bildirimi sürekli yanıp sönüyor üstüne tıkladığımda sim hafızası dolu diyor.. Bu sim hafızasını nerden temizleyebiliriz acaba ?

sacid589

sacid589

Üye
Ben Nokia 5800 ' a Cfw yaptım bazı sorunlar yaşıyorum telefonu orjinal haline nasıl getirebilirim ?

Tolga KESER

Üye
nokia 500 konuşurken ses değiştirme programı acil yardımcı olursanız sevinirim

problemboy3

problemboy3

Üye
Sa arkadaşlar ben 5800 kulanıcsym isteğm wifı cekme gucunu yukseltme sansımız varmı dye sorucaktm herkese sayglar
iyi forumlar...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
nokia 500 konuşurken ses değiştirme programı acil yardımcı olursanız sevinirim
çin malı telefonlarda vardı o özellik, symbianda yok..
ses değiştirme programı var ama konuşma anında değiştirmiyor...

- - - Eklendi - - -

Sa arkadaşlar ben 5800 kulanıcsym isteğm wifı cekme gucunu yukseltme sansımız varmı dye sorucaktm herkese sayglar
iyi forumlar...
forumda bir yama görmüştüm onun için ama, pek fark olacağını sanmıyorum ki konudaki yorumlar da görüşümü destekler nitelikteydi.

Ama şu ayarı yaparak bir nebze olsun wifi yı güçlendirebilirsin.

Ayarlar > bağlantı> wlan > seçenekler > ayarlar > seçenekler > gelişmiş ayarlar > otomatik yapılandırma 'kapalı' , Güç tasarrufu 'kapalı' yap. bu kadar...

- - - Eklendi - - -

Ha birde bazı cfw lerde bir nebze farkediyor..

Üst Alt