Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

srumo

Üye
selam arlkadaslar bende n97 var bugun guncelleme yaptım versıyon 22.0.110 oldu ama dil olayı benımde ıngılızce oldu ayarlardan bakınca turkce secenegı yok bır arkadas bana yardımcı olabılırmı acaba

frats

Üye
kardeeeeeeeeeeeeeeşşş sen harikasın yemin ediyorum çoooooooook çook teşekkür ediyorum, kaç gündür uğraşıyodum çoook sağol

ekizarmaz

Üye
teşekkürler kardeş.emeğine sağlık.bu rehber sayesinde nokia 6220 classic telefonumun t9 yavaşlama sorununu hallettim.ellerin dert görmesin...

gocmez

gocmez

Üye
bende 3120 c ye üst version yükledim,türkçe yokmuş içinde.yüklediğim versionda türkçe olanı yok.şimdi geri alt version yüklenmiyor.yapılcak olan ne var arkadaşlar.

TayfuNL

Üye
nerden nasil yukleniyor bu ya yardimm n97 mini

TayfuNL

Üye
olmuyor

TayfuNL

Üye
benim elimde n97 mini var fakat turkcesi yok versionu ise bu 12.0.110.C01.01 nolur yardim edin

m.soneryilmaz

Üye
bende nokıa c5-03 var karbon rengi onun kodu yukarıda yok yardım ederseniz sevinirim

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
YAHU O KADAR TELEFONUNN ICINDE NASIL E 7 OLMAZ :hih:

jinkataba

Üye
phonenix 2010 da c2 ve c3 lerin yazılımı yok abi yardımcı olurmusun

SALIHCANS

SALIHCANS

Üye
kardeş c1-01 için flash yok mu??

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

o_soylemez

Üye
Yazdğını şeyleri tamamen uyguladım. pc kapandı ve telefon ekranı beyaz oldu pcyi yeniden açtım telefon beyaz ekranda kaldı dokunmadım. yeniden bağlantı yapmak istedim bağlanmadı nokia pc suite de n95 olarak görmüyor BB5 Adl loader isminde görüyor işlem yapamıyorum telefon gitti lütfen yardımcı olun :/

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Yazdğını şeyleri tamamen uyguladım. pc kapandı ve telefon ekranı beyaz oldu pcyi yeniden açtım telefon beyaz ekranda kaldı dokunmadım. yeniden bağlantı yapmak istedim bağlanmadı nokia pc suite de n95 olarak görmüyor BB5 Adl loader isminde görüyor işlem yapamıyorum telefon gitti lütfen yardımcı olun :/

telefona kapalı modda dead flash dediğimiz flash atacaksınız diğer konularımda var

ayhan2122

Üye
:) çok teşekkürler
N97 telefonumun dokunmatik ekranı çalışmıyordu bu sayede düzeldi. Bütün dosyalarım gitti ama olsun :)

sehzadee5454

sehzadee5454

Üye
N97 RM-505 22.0.110 v8 EMEA

yuklenmıyor acıl cewap lutfennn

noriega

Üye
ellerinize sağlık

dadas-25

Üye
Arkadaşlar yazılım hakkında bi sorum olcak c7 ye phonenixle belle yüklerken neyi yanlış yaptıysam telefon çöktü servise yolladım 2 haftadır telefonum serviste yapılamıyo telefon programa baglanmıyo diyolar böyle çöken telefonların geri dönüşü oluyomu yoksa benim makine yalan mı oldu beni bi bilgilendirirseniz sevinicem acayip strese girdim bu telefonun yüzünden

Remember Me

Remember Me

Üye
arkadaşlar nokia c3-01 (Renklere Göre) türkçe ürün kodu nedir?

akaca38

akaca38

Üye
Tolga usta, 335 sayfa kadar büyük bir döküman olduğu için sayfanda baka baka gözüm ağrıdı.

benim sorun N81 telefon satın aldım. cocuk güncellemiş. son versiyon RM-223 V24.0.002 .

SENİN bıraktığın iki versiyon en başta var ama v21 ile v22 diye baslıyor. benim bildiğimde eski versiyonu üste geri yüklemeye çalışırsan telefonun elden çıktığı.

şimdi nasıl edecem bilemiyorum. üstteki son versiyon diyor ama oğlan yüklediği zaman ingilizce olmuş. nasıl türkçesini bulacam yükleyecem düzeltecem bilemiyorum.
BUNALDIM VALLA USTA:((

lütfen yardım et.

Üst Alt