Nokia Telefonlara Versiyon Atma Ve Türkçe Dil Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Necron43

Necron43

Üye
Nokia E65 icin
Code: E65 RM-208

catex2

catex2

Üye
thanx

microcan1

Üye
saol bunu arıodm bayadır cok saol

oktay ozbolay

Üye
nokia n96 yazılım sonrası hiç açılmıyor lütfen yardım ........

Necron43

Necron43

Üye
oktay ozbolay Nokia Service götür, Rom hatasi ?

gvz123

gvz123

Üye
n79 için dil paketi yokmu?:(

oguzozogul

Üye
arkadaşlar benim 5310 music express telefonum var. ingilizce oldu ve türkçeleştiremiyorum. nss yükledim ama o benim telefonuma bağlanmıyor. bende kodunu değiştiremiyorum. saatlerdir uğraşıyorum olmadı. bağlanmıyor. bana yardımcı olabilirmisin sorun nerede..... çok makbule geçicek bilen varsa....

kılavuzlu

Üye
bilgilendirme için çok sağolasın dostum ellerine sağlık saygılar sunarım.

Necron43

Necron43

Üye
gvz123 hangi dil icin ?

SaVrUlAnGaZeL

Üye
Arkadaşlar nemesiste error sorunu yaşayan arkadaşlar virüs,antispy vs proğramları devre dışı bıraktıktan sonra deneyin muhtemelen sorun çözülecektir.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar nemesiste error sorunu yaşayan arkadaşlar virüs,antispy vs proğramları devre dışı bıraktıktan sonra deneyin muhtemelen sorun çözülecektir.

ayrıca

eğer ingilizce olarak telefonu güncellediyseniz ve sonradan product **** türkçeye çevirip güncelleme yapmaya çalıştığınızda Güncelleme gerekli değil diye bir uyarı aldıysanız eğer NSS den tekrar ingilizce product *** verin güncelleme yapın sonra tekrar NSS de türkçe kodu girerek güncelleme yapın sorun çözülecektir...

99041834

Üye
yaw bu nemesis kuruldu yönergelere göre hep error diyo

mc zerem

mc zerem

Üye
:aglaben yaptın ama olmadı :agla code giriyorum tekrar aynılarını yapıyorum ama aynı ckode geri geliyor

RRRRRrrrrrrrr

Üye
bidakka yaw annamadım şimdi benim Nokia E71 in sürümünü düşürebilirmiyim? bana bunun cevabı lazım... sertifika sorununu bitürlü halledemedimde yeni bi hack yontemi gerekiyomuş ... eskiversiyonlarda çok kolay olyomuş felan...

KptSyrDft

KptSyrDft

Üye
Eline sağlı

tolga_m

Üye
kardeş ben nokia n95 aldım yabancı ulkeden güncelleme yaptım yine ingilizce tr dil paketi yukleyemedim bu verdiğin programla sadece pro. code yi değiştiriyorsun bunu yaptım code yi tr code olarak değiştirdim tekrar versiyon yuklemeye kalktım pro. code hatası verdi bunun haricinde başka bır yerde dil yaması varmı onu telefona yüklemeyi denesek....

borisu

borisu

Üye
ben yapamadm ya niye anlamadım da...6300 a v07,21 yükledim burdan buldum programı, sonra ingilizce olunca nemesis ile kodu buldum yükledim, maaleseff ki maalesef olmadı, ingilizce olmasından şikayetim yok ama türkçe görmek istiyorum telefonumu..tekrar eski versiyonuna indiremez miyim??diğer telefonumun da versiyonunu yükselteyim dedim onun da mesaj durumu etkilendi.kaldım iki sakat telefonla başbaşa =(((

samyeli70

Üye
yha bnde 6300 var kameradan foto çekince kamea beklemede uyarısı alıyodum netten araştırdım güncelleştirme yapmam gerektiğini soylediler pc suite ile güncelleştirme yaptım ama tel birden kapandı acmak istediğimde ise ışık 4-5 kez yanıp söndükten sonra tel kapanıyo kafayı yiyecem tlfoncuya gösterrdim yazılım atılması gerektiğini soyledi bn atabilirmiyim acaba ne olur bi yol gosterin bana acil yardımm..

paparazzi07

Üye
paylasim icin saol...

RZA2105

Üye
paylaşımın için teşekkürler.bide ben nokia n 82 kullanıyorum.nokanın kendi sitesinden pc suite ve updater yüklüyorum.ancak telefonumu güncelleştirmiyor.bundan başka telefonumda unsiged sis dosyalarını kuramıyorum ve son telefonun kendi hafızasında yani c'de sys dosyasını kullanamıyorum.yardımıc olursanız sevinirim.

RZA2105

Üye
arkadaşım ben telefonuma azerbaycan türkcesini kurmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusun?telefonum nokia n82

Üst Alt