Nokia Suitten Yazılım Güncellemesi Yapılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

• 18 Aralık 2015
  • 2302 Okunma
  • 44 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 18 Aralık 2015 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Flash Attımda Eskiden Telefon Üzerinden Yazılım Güncellemesi Yapılmadığına Şahit Oldum Birçokkezde Duydum Ama Şimdi PC Suittende Yapılmıyor Sorun Sadece Bendemi Yoksa?

Yazan: DarkredBlue61

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 18 Aralık 2015 #2

Razer

Razer
    DarkredBlue61 bunu beğendi.
  3. 18 Aralık 2015 #3

DarkredBlue61

DarkredBlue61
  4. 18 Aralık 2015 #4

Razer

Razer
    Desteği kesmişler.

karadeli23 ve DarkredBlue61 bunu beğendi.
  5. 18 Aralık 2015 #5

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Desteği Kestiler İyi Güzelde Ana Güncellemeleri Nasıl Yapıcaz Telefondan Yapılmıyor Zıkkım Zaten ne Yapmayı Planlıyorlar? Cihaz Böylemi Kalacak

6. 18 Aralık 2015 #6

Razer

Razer
    Öyle kalacak gibi.

7. 18 Aralık 2015 #7

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Sağol Kardeşim Benim Tansiyon Tavan Yaptı :ah Buradan Microsoft Yetkililerine Özellikle O Serverları Kapatana Kapattırana Çok Şeyler Söylerdimde Neyse :oku Bir Çözüm Yolu Bulursam Paylaşacağim

DeV/AsA bunu beğendi.
  8. 18 Aralık 2015 #8

DeV/AsA

DeV/AsA
    Evet bizler için en önemli servisi de sonlandırmış bulunmaktalar.Bunların olacağını tahmin ettiğim için Nokia C7 Belle Refresh telefonuma çok iyi bakıyorum.Şu an en güncel haliyle harika durumda ve bir sorun olmasını istemiyorum.Bir sorun olursa artık Flash da çözüm olmayacağı için bence siz de dikkatli kullanın artık.

Symbian over the air and Nokia Suite updates officially terminated

9. 18 Aralık 2015 #9

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    İmkansız O Dediğim Ben Aylık Atıyorum Önemli Olan Galeri Ve Kamera Güncellemesiydi Onuda Sis Olarak Vardı Bulup Yüklerim Yapacak Bişey Yok Ama Bir Çözüm Bulurlar Eminim :)

10. 18 Aralık 2015 #10

DeV/AsA

DeV/AsA
    Veya son çare Delight Belle olacak gibi (Bu cfw üzerine çok kafa yordukları için hiçbir eksiği yok).:close_tema:

11. 18 Aralık 2015 #11

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Nain Onları Yüklemem Ben : ? Dediğim Gibi Bir ÇokGüncellemenin Sis Hali Mevcut Zaten 17 Tane Güncelleme Mevcuttu FP2de Bana Gerekli Olan 2 3 Tane Şey Gerisi Kolay :hmmm CFWlerinde Sıkıntı Çıkabilir Bilgilerin Çalınması Gibi Şeyler Çünkü Dediğin Gibi Gavurlar Baya Uğraşmiş Bi Yüklüyosun Onca Şey Yüklüyo Ediyo Filan O Yüzden Ben Pek Güvenemiyorum

DeV/AsA bunu beğendi.
  12. 18 Aralık 2015 #12

DeV/AsA

DeV/AsA
    Valla sana bir şey söyleyeyim mi, bize bu Microsoft'un yaptığı kötülüklerden daha büyüğünü kimse yapamaz.
    Yeter artık, adamların tüm derdi Symbian'ı yok etmek olmuş.

13. 18 Aralık 2015 #13

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Doğrudur Kardeşim Mail Attım Atmayada Devam Edeceğim Yani Herşeyi KEs Ama Yazılım Güncellemeleri Telefonun İlaci Bunu Yapmaması Gerekiyordu Kaç MB Yer İşgal Ediyordu Sanki Sunucularındada Sonlandırdı Şaçmalık

DeV/AsA bunu beğendi.
  14. 20 Aralık 2015 #14

polattt47

polattt47
    format atsak ek güncelleme gelmeyecekmi ? Ekgüncelleme sıs dosyaları varsa nerde bulabiliriz ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. 20 Aralık 2015 #15

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Fp2 İse Kolay Halledilir Sis Halinde Yükleyeceksin O Kadar

16. 20 Aralık 2015 #16

asigsasi

asigsasi
    Mobil cihaz ile gönderdi
  17. 20 Aralık 2015 #17

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    O Zaman Konuda Kilitlene Bilir Bende Tam Güncelleme Dosyalarını Kıyıdan Köşeden Toplarlıyordum :zong: Birde Bu Bazı Sisleri Düzenlediğinde Eski Haline Geri Geliyor Onun Hakkında Bilgin Varmı Son OLarak? Korumalı Filan Sanırım

asigsasi bunu beğendi.
  18. 20 Aralık 2015 #18

asigsasi

asigsasi
    benim de fp2 için toplu güncellemeler diye bir konum vardı ancak bulamadım :D ama pc de var atarım buradan :) diğer dediğini anlamadım ne gibi bir düzenleme yapıyorsun ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. 20 Aralık 2015 #19

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Güncellemedeki Dil Dosyalarını Siliyorum TR EN Kalıyo Sadece Kapatıyorum Daha Kaydetmeden Tekrar İçndekileri Açıyorum Sİsin Sildiğim Dosya Geri GEliyor Yani Korunuyor
    ---
    Profilinede Giremiyoruzki :hmmm O Attğın Linkdekilerdede Eksik Var Widget Güncellemesini Tam Vermemiş Mesela Wifi Güncellemesi Desen Hiçbir Sitede Yok Normalde Fp2de 2 Tane Güç Tasarruf Sorusu Çıkıyordu O Çıkmıyor Yanı O Son Güncelleme Değil Sanırım

polattt47 bunu beğendi.
  20. 20 Aralık 2015 #20

asigsasi

asigsasi
    peki bunu pc için olan mı yoksa telefon için olan sis connect ile yapıyorsun

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/08/2019 - 21:32