Nokia Store Installer v3.34(13) Signed S^3 Anna Belle [Resmi Türkçe][06.12.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Store Installer v3.34(13) Signed S^3 Anna Belle [Resmi Türkçe][06.12.2014]
Hızlı teke adamlar, Symbian ^ 3 akıllı telefonlar için Nokia Mağaza istemci son sürümü sadece v3.34 (13) için güncellendi.
Güncelleştirme OTA yoluyla edinilebilir ve boyutu 5.13MB hakkında.
Değişiklik:
- Mevcut değil.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersncak42 ve DeV/AsA

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Teşekkürler Yenilikler Neler ?

@Safak

@Safak

Üye
Magaza Guncellememi geldi ???

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
İşte bu ilginç.Nokia Store ne zaman silinir diye bekliyordum ben.Ön hazırlık galiba. :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Darqos

Darqos

Üye
Burda ayıp ettin isa abi Bu konu üst konu olabiliyorsa Benim "Syambian^3 Hızlandırma" konum da üst konu hakkı kazanırdı :( Burda ayrımcılık olmuş

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Abi dün açmıyordu teşekkür ederim mesajla senle ve hatunla konuşuyordum arada indirdim kurdum bunu bugün yine açılmıyor mağaza telefondan kaynaklanıyo sanırım sınırları zorluyo telefon artık ya
bununla ilgili bi yardımın var mi sildiğin zaman dosyası kalıyo x plore da görüyorum silinmiyo
Abi silip kurdum bi kere açıldı yine açılmıyo menü Tam kayboluyo sonra yok hiç başlamıyor anlamadım hiç ne oluyor kafa mi buluyo telefon benle hard atacağım artık rehberi yedekleyip

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Abi dün açmıyordu teşekkür ederim mesajla senle ve hatunla konuşuyordum arada indirdim kurdum bunu bugün yine açılmıyor mağaza telefondan kaynaklanıyo sanırım sınırları zorluyo telefon artık ya
bununla ilgili bi yardımın var mi sildiğin zaman dosyası kalıyo x plore da görüyorum silinmiyo
Abi silip kurdum bi kere açıldı yine açılmıyo menü Tam kayboluyo sonra yok hiç başlamıyor anlamadım hiç ne oluyor kafa mi buluyo telefon benle hard atacağım artık rehberi yedekleyip
bende çalışıyor bir sıkıntı yok hard at bakalım

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
böyle düzeldi Abi kapatıp açıyorum sıkıntı yok telefonda sorun vardı sanırım şimdilik sıkıntı çıkarmıyor hayırlısi hazırlık yapıyo çarpılmaya sanırım masraf acabilir başıma yeni telefon :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
böyle düzeldi Abi kapatıp açıyorum sıkıntı yok telefonda sorun vardı sanırım şimdilik sıkıntı çıkarmıyor hayırlısi hazırlık yapıyo çarpılmaya sanırım masraf acabilir başıma yeni telefon :)
ne işe yaradığını bilmediğin uygulamaları yüklemez isen birşey olmaz :)

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
hepsi burdan Aldım Abi liste atayım bak qooweather double waves google maps lockscreen opera 12 mobile camera lover ve pro big clock widget Whatsapp ve face dışardan alınma sitesinden biri diğeri mağazadan bilmediğim uygulama yok valla mağaza kendisi çıldırdı bi gün de muhabbet ediyorduk böyle senle ve hatunla açmadı anlamadım opera mi yaptı kendi mi SAPITti düzeldi Şükür
mağaza da burdan :) güncelleme istedi senin mağazayı yükledim :) 3. Defa

symztrk28

symztrk28

Üye
oncelikle konu icin tesekkurler. Emeginize saglik. Bir sey soracagim. Benim telefonum nokia 603, android degil ve nokia magazasindaki wattpad uygulamasi bozuk. Symbian nokialar icin bu uygulamanin maxicep e koyulmasi mumkun mu? Simdiden tesekkurler.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bumu ?

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: symztrk28
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
beyler abimin mağaza uygulaması ile de mağazaya girmekte sorun yaşayan olursa Bende opera mağazaya geçişle alakalı bi yazı çıktı bunu yazayım dedim telefon dan kaynaklı sanıyordum buranın ve mağazanın uygulamaları yüklü telefonumda yeni güncelleme gelebilir hazır olun.

Darqos

Darqos

Üye
yükledim sonra Artık Opera oyunları kendi sitesinden filan yazısı tamam dedim ben çok fark görmedim telefon tatten öldü Nokia 500 CFW orjinslini bulamadım Bunun konusuda var Linklerde kırık

symztrk28

symztrk28

Üye
yükledin mi sorun varmı :)
yukledim, her sey tikirinda. :) tekrardan tesekkurler. Bes alti aydir bu programin saglam olanini ariyordum.
guzel, opera mini olmasi cok daha iyi oldu. Tesekkurler.

islam9503

Üye
mağazaya giriyorum internet sitesine bağlanıyo uygulamayı başlatmak için başlata bas diyo fakat açılmıyo ne yapmalıyım?

Üst Alt