Tavsiye Nokia software recovery tools kullananaların dikkatine!Lütfen yardım ediniz..

Sponsorlu Bağlantılar

fedata

fedata

Üye
    Konu Sahibi
Nokia software recovery tools kullananaların dikkatine!Lütfen yardım ediniz..
arkadaşlar nokia recovery tools ile yazılımı yeniden yüklemeye çalışıyorum telefona fakat sürekli sunucu hatası alıyorum.ayrıca güvenlik duvarı gibi aksiliklerin çözümü için ne kadar uğraştıysamda çözemedim.bir de sunucudan kaynaklanabilirmiş.rica etsem biriniz bakabilir mi sizdeki çalışıyor mu?sunucu kaynaklı değilse benim bilgisayarımla alakalı bir durum olup olmadığını anlayabilirim en azından.şimdiden yardım edecek arkadaş için teşekkürler

beats

beats

Üye
Şimdi Navifirm'e de baktım bağlanmıyor sunucuya, Lumia Cyan'da da oldu sonra açıldı.
Geleceği söylenen Lumia Cyan ek yazılımından dolayı sunucuya ulaşılamıyor olabilir, kısa süre içinde düzelecektir.

• Beğen
Tepkiler: skynet ve fedata
fedata

fedata

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim 3 saattir ara ara deniyorum.güvenlik duvarını kapadım açtım yazılıma yetki verip öyle denedim silip tekrar tekrar kurdum ama neyseki şimdi rahatladım .sağol

kraldiyar21

kraldiyar21

Üye
Bende açılmasını bekliyorum

kemal l925

Üye
Arkadaşlar belki işinize yarar ben de Windows 8 dönmek istedim fakat Windows XP yazılımı üzerine Windows 7 kurulmuş bir pc de olmuyor sunucu hatası veriyor sonra pc ye inen yazılım tam indikden sonra iptal olup yeniden başlıyor pc ile olan bir hata diye düşünüyorum yoksa benmi hata yapıyorum anlamadım tavsiyeniz varmı yukleyemedim bir turlu

sauozgur

sauozgur

Üye
bende cyan yuklemek için flaşlıycam ama nsrt çalışmıyor bende "program startup error" hatası veriyor. kaç kere kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı böyle sorunu olan varmı?

Üst Alt