nokia s40 virüs sorununa son

Sponsorlu Bağlantılar

hildar

hildar

Üye
    Konu Sahibi
nokia s40 virüs sorununa son
Gerçektende denildiği gibi s40 larda özellikle 3110c 5200 larda virüs problemi yoktur telefonu aç kapa yapıldığında telefon kendi kendine kapanıyor ve sizi sıkıntıya sokuyor ve hemen tamire koşmanız gerekiyor Ama hayır bu virüsten dolayı değildir veya hafıza kartından da değil bu iki sebepten olabilir.

1: Telefonun kendi içeriğinde olan mp3 çalardan dolayıdır Ya çok fazla mp3 atmış olmanızdan dolayı yada arızalı bir müziğin telefonu kasmasından ötürüdür Telefonu aç kapa yaptığınızda mp3 çalar otomatik olarak kendini güncellemeye çalışır bu yüzdende kapanır tavsiyem: mp3 çaları ekranda kısa yol çubuğu üstüne atmanız ve telefonu açar açmaz hızlı bir şekilde mp3 çalara girip kütüphane güncellemeye almanızdır bundan sonra mp3 leri silmek veya bunları aac veya başka bir formata çevirmek size kalmış

2: Neden ise kullandığınız temadan olabilir yine aynı şekilde hızlı bir şekilde telefona girip yeni bir tema seçip onu kurmanızdır Bazen bunu tekrarlamak defalarca sürebilir buda olmadıysa hafıza kartınızı silmekten başka bir çare kalmıyor sanırım ilgilenenlere duyurulur.

• Beğen
Tepkiler: speed92, zülkari, T0L9A ve 3 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
saol^^

ycg35

ycg35

Üye
kardeş eline sağlık bnm bildiğim şeyler ama çoğu kişi içn çok yararlı olacak bndede 3110c var kapanıp açılma sorunu içn yapmadığım şey kalmamıştı versiyon attılar düzeldi 1-2 ay sonra yine başladı ama artık telefonu pek zorlamıyorum bu konularda o yüzden aşırı yapmıyo bu sorunu.. bilgiler içn saol

yeshill

Üye
kardeş bende bi 3110 c var kendikendine hafıza kartına şifre koydu bunu nasıl çözebilirim
acilyardım bekliyorumşimdiden teşekkürler

CeSuRTuRK

Üye
Kendi Kendine Bir Şifre Koymaz Kardeşim. Koyduysada Vardır Bi Hile. 3110C Bendede Var. Kapanıp Açılmasına Gerçekten Çok Gıcık Oluyorum.:cry: Vericem Servise Baksın Çaresine. Olmadı Bi Hale Sokacağız. Mp3 Leri Neden İllaki ACC Ye Çevireceğiz??? Ve Nasıl Çevireceğiz. Nokia Pc Suite Programında Oluyor mu Arkadaşlar???

POWER

POWER

Üye
S40 telefonlar Java tabanlıdır bu yüzden virüs olma durumu söz konusu değildir. Bahsi geçen telefonlardaki sorun genellikle boş hafıza olmayışındandır.

Casy

Casy

Üye
s40 kullanmakta hata ya neyse

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Bilgi için saol...

cnr1

cnr1

Üye
sağol bilgi için

İmparatore

İmparatore

Üye
saol yararli bilgi :oke:

sir mc

Üye
saol emmoglu

cadigargi

Üye
S40 telefonlar Java tabanlıdır bu yüzden virüs olma durumu söz konusu değildir. Bahsi geçen telefonlardaki sorun genellikle boş hafıza olmayışındandır.

katılıyorum, konuya bu yorumu yazmak için girdim ama gördüm ki siz yazmışsınız, emeğinize sağlık

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Teşekkürler, önemli bir bilgi

ase3506

ase3506

Üye
kardeş eline sağlık bnm bildiğim şeyler ama çoğu kişi içn çok yararlı olacak bndede 3110c var kapanıp açılma sorunu içn yapmadığım şey kalmamıştı versiyon attılar düzeldi 1-2 ay sonra yine başladı ama artık telefonu pek zorlamıyorum bu konularda o yüzden aşırı yapmıyo bu sorunu.. bilgiler içn saol

kardeş kullandığın hat avea ise aveanın bazı nokia telefonlarda özellikle hafıza kartlı telefonlarda bu sorunu yasşıyor. ben telefonu defalarca garantiye yolladım defalarca yeni sim kart çıkarttım ama arada bir tekrarlıyor. benim telefonun 3500c ama dediğim gibi kapanp açılıyor hafıza kartsız kullandığımda ise sorun çıkarmıyor. avea yetkililiri malesef bunun için bir çözüm üretemiyor.

Dark_Knight61

Dark_Knight61

Üye
Bu sorunu nadiren yaşıyorum

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
yaw arkadaşlar benim tel 6300 bildiğiniz gibi 8 mb filan hafizasi var. telefon bazen delirtiyor beni şöyle; telefonda gorunurde hafızada sılınmeyen sıstem dosyalarından başka hiç bişey yok tabi müzik çalar disında ama hafızada 15 20 kb hafıza war dio ve ne müzik çaları açiyo ne de tema uyguluyor snradan kafama tak etti anladım neden oldugunu. benim bazı takıntilarım war noktasi ve imla bakimında bütun şarkı isimleri dogru düzgün yazılmak zorunda hem sadece isimleri de değil sanatçı adı album adı parça adı parça numarası tarihi fotoğrafı, cartı curtu yani orjinal mp3 lerde ki etiket bilgilerinin hepsini bulup pc de mp3 e etiketliyorum bu da teli kasıyo. Ve bildııniz gibi bu bilgiler tel hafızasında saklanıyo bu zımbırtılar teli doldurtup kasıyo...

Yani anlıycanız s40 larda virüs olmaz çnkü javadır yani aklı yok herşey önceden kodlanmış kodlanmayan bişey olursada ztn kasılıp kapanıp açıliyor. S60 larda isletim sıstemi var s40 larda bu yok o yüzden s60 larda virüs gibi zımbırtılar var. Ve sızlere benden bi öneri mp3 dosyalarınizdaki bütün etiket bilgilerini silin telefonunuz rahatlasın ve hem müzik çalar çok hızli çalışsın hem de hafıza boş olduğu halde dolu gostermesin. Etiketleri iTunes programı ile silebilirsiniz. Ben yaptım işe gerçekten yarıyor.

yasmines

Üye
güzellll

bwinner

Üye
Ya arkadaşım ben de denedim aynısını kütüphaneyi güncelledim ama normalde güncellerken 97 of 265 gösteriyordu telefonu aç kapa yapınca ve güncelleyince 97 of 101 dedi.Bu ne demek bi bilgin var mı?
Teşekkürler...

RealPlayer12

RealPlayer12

Üye
s60 tel de aşırı kasıyor ben s60 tel kullanma taraftarı değilim benim tel de s40 ama hiç sorun yok

bedirhan1000

Üye
gerizekalı s40 virüs olmaz

--------------- Ekleme ---------------

fgh

Üst Alt