Nokia QWERTY-Klavye Editörü [Yeni Versiyon]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia QWERTY-Klavye Editörü [Yeni Versiyon]

Symbian9.4 cihazları için QWERTY-Klavye editör aracı.

Test edilen cihazlar: Nokia 5800, Nokia 5530, Nokia X6, Samsung i8910

Uygulanışı: FW'nizi NFE ile çıkartın (extract). Sonra QWERTY-Klavye editörünü açıp içerisinden 'Open file' -> rofs2\resource\plugins\peninputvkbwindowconfiginfo_14.rsc dosyasını seçin. Şimdi klavyenizi düzenleyebilirsiniz. Düzenlemenizi bitirdikten sonra 'Save' butonuna tıklayın. Ardından FW'nizi Repack yapıp flaşlayın, yeni klavyenin keyfini çıkarın.

Programı indirmek için

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
tuşları büyütebiliyormuyuz yoksa sadece yerlerimi değişiyor

vedatvedat

vedatvedat

Üye
C5-03 de düzenleme yapamadım ama çalışsa çok süper olacaktı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
peninputvkbwindowconfiginfo _14.rsc dosyası varsa düzenlenebilir olması lazım. C5'in alt yapısıda aynı diye biliyorum.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
peninputvkbwindowconfiginfo _14.rsc dosyası varsa düzenlenebilir olması lazım. C5'in alt yapısıda aynı diye biliyorum.
Sanırım ben yapamıyorum işte o dosyalar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Verdiğin arşivden peninputvkbwindowconfiginfo_14.rsc dosyasını düzenledim. Sadece qwertyuıp kısmındaki nokta (.) yerine virgün (,) koydum. Bak bakalım değişmiş mi? Dosya ektedir.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Benim demek istedigim yukardaki gibi klavye o şekilde düzen istiyordum yoksa harfleri yerini degişiyor ama üstte rakamları yapmıyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Üstte rakamlar olması için 4 sıra klavye modunu kullanmalısın.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Peki onu yapamam galiba Alfasayısal tuş takımında onay tuşu yerini değiştirmek için ne yapmam lazım sizin moddlardan denedim ama olmadı illa ki kendi klavyesinin düzenlemesi gerekiyor sanırım.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Onun içinde c5-03 uyumlu onay tuşu aşağıda olan mod bulman lazım. Bir yama ile yapılıyor ancak sende olmamışsa uyumsuzdur demektir. Rompatcher yamasıyla oluyordu.

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...