Nokia Photo Browser 0.9.5 (S60 5th)s60v3

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia Photo Browser 0.9.5 (S60 5th)s60v3
Akıllı telefonlar için bu program smartphone fotoğraf görüntüleme için tasarlanmıştır. Nokia Photo Browser Light, kaliteli animasyonlu ve ilginç ve yararlı bir dizi özellikleri vardır.

kolayca parmağınızı kullanarak gezinebilirsiniz çünkü fotoğraf albümü, resim büyük sayıda oluşuyorsa, sorun olmaz . Bu program aynı zamanda yüz görünümü gibi bir ilginç özelliği içerir. sadece bir kişinin yüzünde birkaç kez dokunun ve ardından program otomatik olarak büyütülmüş fotoğrafı tüm insanların yüzleri üzerinde gösterir . Program aynı zamanda cep telefonu duyusal modelleri için bir desteği vardır.

uyumlu oldugu işletim sistemleri s60 3rd edition s60 5the edition

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kurucaovalı, Turkishdream90, b_gundem ve 7 diğerleri

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkürler

'Şeref'

Emekli Yönetici
eline sağlık teşekkürler.:oke:

asures

asures

Üye
eline sağlık teşekkürler.:oke:

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
c6 yazılımı kullanıyorum yüklemeye çalıştığımda dahili bileşen deyip hata weriyor. neden olabilir?

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
c6 yazılımı kullanıyorum yüklemeye çalıştığımda dahili bileşen deyip hata weriyor. neden olabilir?

Kullandığınız Fw'den Kaynaklı. C6 Modlu Farklı Bi Fw'de Deneyin...

----------Eklendi @ 16:35:07 ---------- Yazıldı @ 16:33:59 ----------

0.9.3 Sürümünden Ne Farkı Var?

• Beğen
Tepkiler: tragedie

maxicep15

Üye
ben 5800 da denedim açılmıyor desteklenmeyen içerik hatası veriyo

coldman41

coldman41

Üye
:tşk::tşk::good:

kaancıkım

Üye
teşekkürler :)

----------Eklendi @ 16:54:28 ---------- Yazıldı @ 16:51:06 ----------

teşekkürler :)

djkeles

djkeles

Üye
teşekkurler

oguzsulun

Üye
benim e63 program açılmıyor sanırım tel uyumlu değil bilginize

ozgur_o3

Üye
Eline saglık

b_gundem

b_gundem

Üye
c5-03 te sorunsuz mükkemmel:) ellerin dert görmesn

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
Akıllı telefonlar için bu program smartphone fotoğraf görüntüleme için tasarlanmıştır. Nokia Photo Browser Light, kaliteli animasyonlu ve ilginç ve yararlı bir dizi özellikleri vardır.

kolayca parmağınızı kullanarak gezinebilirsiniz çünkü fotoğraf albümü, resim büyük sayıda oluşuyorsa, sorun olmaz . Bu program aynı zamanda yüz görünümü gibi bir ilginç özelliği içerir. sadece bir kişinin yüzünde birkaç kez dokunun ve ardından program otomatik olarak büyütülmüş fotoğrafı tüm insanların yüzleri üzerinde gösterir . Program aynı zamanda cep telefonu duyusal modelleri için bir desteği vardır.

uyumlu oldugu işletim sistemleri s60 3rd edition s60 5the edition
bu programda çıkış şeçeneğini bulamadım :hmmm

Myömer

Myömer

Üye
SiyahTerapi Çıkış Yolu Bulabilmen için Bir Rasğele Resim Basılı Tutunuz sonra Seçenekler filan Çıkacak En Aşağa İndirin EXİT'diye Tıkla bitti.

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
SiyahTerapi Çıkış Yolu Bulabilmen için Bir Rasğele Resim Basılı Tutunuz sonra Seçenekler filan Çıkacak En Aşağa İndirin EXİT'diye Tıkla bitti.
teşekkürler arkadaşım :oke:

yeyen45

yeyen45

Üye
:tşk:

the.oumar

Üye
gardaş allah razı olsun

• Beğen
Tepkiler: tragedie

Üst Alt