nokia pc suite yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goodboy

Üye
    Konu Sahibi
ben nokia pc suiteyi indirdim bu sitedeki yazılanlara göre 'system' klasörünü koymaya calısıom ama olmuyo yardım edin!!!!
resim:

yardıııımmmmmmmmmmmmmmm

night990

Üye
system dosyasını bulunduğu yerden çektirerek yukarı taşı mmc kartın üstüne bırak,biraz bekle sonra sağda dosyaların orda system dosyasını oluştuğunu göreceksin.(aksine uyarı yazısıda gelse oluşacaktır.)

desperado

Üye
ya şeyi dene olurmu bilmiorum ama denemekten zarar gelmez olmassada kusuruma bakma :)

bak yukarda sol üstten araçlar>klasör seçenekleri>görünüm orda aşaıda gizli dosya ve klasörleri göster die bi seçenek war onu işaretle bide öle dene olucakmı die :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt