[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.13(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.13(0) Symbian^3 Signed
Ekran koruyucu uygulamasıdır. Tuşları kilitlediğinizde devreye girer. Telefon kilidini açmadan saati, cevapsız aramaları, hatırlatmaları ve okunmamış metin mesajlarını animasyonlu bir şekilde görebilirsiniz.​

NOT: Uygulama menüde görünmez. Ayarları yapmak için Menü>Ayarlar>Temalar>Ekran koruyucu>Sleeping Screen yolunu izleyiniz.

[video=youtube;yE5pLjrivP8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yE5pLjrivP8[/video]​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ömer şengel, iyavuzoz, cix19 ve 4 diğerleri

serecans

serecans

Üye
teşekkürler

rüzgar77

Üye
emeğine sağlık

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Son sürüm mü bu yenilikler neler, teşekkürler bu arada:)...

SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

realplayer2

realplayer2

Üye
teşekkürler

Teom@n

Teom@n

Üye
:tşk:

ersoyoral

ersoyoral

Üye
:tşk::alkis

Violonist

Üye
arkadaslar kılıf kullanıyorsanız yada cebinizdeyken ışık sensöründen dolayı ekran kapanıyor yani güç tüketimi azaltılmış oluyor eski sürümlerde var mıydı bilmiyorum.

sacit111

Üye
çok saol gercekten guzel

roonny_1984

Üye
el-şükran teşekkürler

erhanred

Üye
arkadaşlar c6-01 re yükleyemiyorum. 055 versiyonunu yükleniyor bu versiyonunu yükleyemiyorum sistem hatası diyor neden yardımcı olursanız saolun

yeauw

yeauw

Üye
tşkkürler

Jın Kazama

Jın Kazama

Üye
c6-01 bende yükleyemedim ya uygulama yöneticisinde yüklü görünüyor ancak yüklerken yarıda kesip çıkıyor bir yardım ederseniz çok güzel olur...

metinakrep

Üye
c6-01 bende yükleyemedim ya uygulama yöneticisinde yüklü görünüyor ancak yüklerken yarıda kesip çıkıyor bir yardım ederseniz çok güzel olur...

yükleme esnasında internet bağlantısı istiyor telefondan internet bağlantısını açık tutun

Bey32

Üye
arkadaşlar ben bu programları yükledm fakat ekran koruyucusu ekranda 3 sn falan kalıyor nokia 500 kullanıyorum bunu nasıl çözebilirim bilen varmı ?

lewent2020

lewent2020

Üye
yüklemeyi yapıyor fakat yükleme en sona geldiğinde "indirme hatası" diyerek çıkıyor.Yüklemeler kısmında yüklü olarak görünüyor fakat ekran koruyucu kısmında görünmüyor.bu indirme hatasını nasıl aşabiliriz arkadaşlar???

ormanc

Üye
teşekkürler

mpalemir

Üye
paşa süper bişi bu yaa :) teşekkürler gardaşş

nazif41

nazif41

Üye
yüklemeyi yapıyor fakat yükleme en sona geldiğinde "indirme hatası" diyerek çıkıyor.Yüklemeler kısmında yüklü olarak görünüyor fakat ekran koruyucu kısmında görünmüyor.bu indirme hatasını nasıl aşabiliriz arkadaşlar???
arkadaş teli hacklerken bazı dosyalar silindiğinden dolayı yüklenmiyor o yüzden önce flaşlayın sonra mağazadan indirin ve kurun :oke:
tecrübe ile sabittir:good:

Üst Alt