Nokia N97mini-RM-555 v30 OFW-LeGeND^14 PR2.1 [Türkçe+Sorunsuz+Stabil]

Sponsorlu Bağlantılar

symbianlover

symbianlover

Üye
Var mı bi gelişme Pesimist kardeş, geliştir şu cfwyi be aslanım :D

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Daha nesini gelştireyım kı adam yapmıs ıste. Turkce yaptk klawye hallettk daha ne olsun :D acılıs anımasyonu koydum bıde .d

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sende mi imza mağdurusun :)

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Evet resim vardı silinmş uyarı yazılmıştı ben de öle yazdım .d

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende zamanında çok mağdur oldum. Artık çok basit imzalar koyuyorum.

---------- Eklendi @ 12:21:12 ---------- Yazıldı @ 12:20:48 ----------

Bu arada konuyu dağıtmayalım diye nokta koyayım :)

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın .d nokta.

symbianlover

symbianlover

Üye
Belle Landscape olmuyor bende ya, ayrıca Nokia Pure font bulsana türkçe ve belle landscape uyumlu ara ara bulamadım ye

kosovali41

kosovali41

Üye
Emeğine sağlık. Fakat şu rame bir çare bulamazmıyız. Hiç bir programı açıp kapatmamama rağmen ram 10 lara kadar düşüyor fotoğraflara giremiyorum :S Senin geçen ay yaptığında bile o kadar program acıp kapatmama rağmen 20 lerde kalıyordu. Veya ingilizcede olsa rami mükemmelleştirilmiş bir cfw biliyorsanız önerebilirmisiniz. Cok sıkıcı olmaya başladı bu ram

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Ram ı zaten ıyı, normal yanı. Senın teelefonda mı sorun var ? Veya kullandıgın bır prodan da kaynaklanıyor olabılır,

M. tAHA

M. tAHA

Üye
Emeğine sağlık. Fakat şu rame bir çare bulamazmıyız. Hiç bir programı açıp kapatmamama rağmen ram 10 lara kadar düşüyor fotoğraflara giremiyorum :S Senin geçen ay yaptığında bile o kadar program acıp kapatmama rağmen 20 lerde kalıyordu. Veya ingilizcede olsa rami mükemmelleştirilmiş bir cfw biliyorsanız önerebilirmisiniz. Cok sıkıcı olmaya başladı bu ram
sen spb shell kullanıyor olabilir misin ?

dolorex68

dolorex68

Üye
slm alykm​
kardeş ben daha önce telefonumun orjinal ayarlarını hiç değiştirmedim
ve bunu tel e yüklemek istiyorum bana bi yardımcı olabilirmisin yol gösterme babında
şimdiden çok teşekkür ediyorum ....

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Tabi olayım, takıldığın konu neresidir.

dolorex68

dolorex68

Üye
çok teşekkür ederim naya uzun zaman girip kontrol etme şansı bulamadığım için mesajını görmemişim telefona cfw veya buna benzer özelliklerinde değişiklik yapmak istiyordum ama telefonu satmayı düşündüğümden dolayı vazgeçtim yardımcı olmaya çalıştığından dolayı çok teşekkür ederim

tolga_28

Üye
Mükemmelsin dostum on numara bi paylaşım kaç gündür forumda arıorum bulamadım senin paylaştığını denedim süper birşey bu aynı dediğin gibi sorunsuz stabil ve türkçe teöa efektleri sade iconlar on numara ellerine sağlık

- - - Eklendi - - -

herşey iyi hoşta indirdiğim sis dosyalarını telefon dosya bozuk deyip kurmuo

tolga_28

Üye
Hard Format atıldı düzeldi

penah0

Üye
link ölmüs

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
eline sağlık