Nokia N900 icin süper bir program

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fegusimir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N900 icin süper bir program
N900 de var olan 4 masaüstü sayisini 9 a kadar artirabiliyor ve ayni zamanda modifiyeli hildon masaüstü paketini de beraberinde sunuyor.tek problem daha acemisi oldugum icin hildon modifiyeli masaüstünü kuramadim.Yani masaüstü sayisini arttirabiliyor fakat duvar kagidini degistiremiyorum.tecrübesi olan arkadaslardan ricam bir kontrol edip detay verebilir misiniz.

yukarida ki linkten programa ulasilsbilir.

• Beğen
Tepkiler: ahmet7272

kaisersoze1

Üye
4 tanesi bana çok geliyo 9 taneyi napcan :P

mryseb

mryseb

Üye
benim ve bazı arkadşlara da az geliyor 9 desktop :)

lweo

Üye
valla ben sadece 1 tanesini kullaniyorum butun program ve menuleri masa ustune tasirsak ana menunun ne anlami kaliyor ? sarj tuketiminden baska birsey degil hatta 2 ye dusurmek icin bir yer varsa tarif eden olursa sevinirim.

x-SoN_NeFeS-x

Üye
bir türlü 9 yapamadim nasil yapmam gerek anlatirmisin destopplus u yükledim

NR6630

NR6630

Üye
valla ben sadece 1 tanesini kullaniyorum butun program ve menuleri masa ustune tasirsak ana menunun ne anlami kaliyor ? sarj tuketiminden baska birsey degil hatta 2 ye dusurmek icin bir yer varsa tarif eden olursa sevinirim.
bencede 1 tane yetiyor 2 ve 1 e şöyle düşürüyorsun masa üstünde boş biryere parmağını basılı tut ve yukardaki masa üstü yazan yere tıkla ve masa üstülerini yönet çıkar ona bas 4 tane ekran çıkar istediğinin üstündeki işareti kaldır ve aynı şekildede geri getirebilirsin:oke::oke:

x-SoN_NeFeS-x

Üye
bencede 1 tane yetiyor 2 ve 1 e şöyle düşürüyorsun masa üstünde boş biryere parmağını basılı tut ve yukardaki masa üstü yazan yere tıkla ve masa üstülerini yönet çıkar ona bas 4 tane ekran çıkar istediğinin üstündeki işareti kaldır ve aynı şekildede geri getirebilirsin:oke::oke:

9 taneyi nasil aktif edecem hemso onuda söylermisin ltf..

NR6630

NR6630

Üye
valla inan daha bende o programa bakamdımki ama aşama çözeriz kafanı yorma:oke: 9 tane fazla yaw 4 yeter aslında:hmmm

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
9 adete kadar çıkıyor kolay iş o ama arka planı siyah oluyor resim koyamıyorsunuz yada ben yapamadım. Şimdi kodlarla falan uğraşıyorum olursa paylaşırım.

NR6630

NR6630

Üye
9 adete kadar çıkıyor kolay iş o ama arka planı siyah oluyor resim koyamıyorsunuz yada ben yapamadım. Şimdi kodlarla falan uğraşıyorum olursa paylaşırım.
ya zaten gazi kardeş n900 de birde şöyle bişi var bir araç yada programın kısayolunu bir masa üstüne atıyorsunya başka kısayol vermiyor yani aynı programı başka masa üstüne kısayol atamıyorsunuz. her program yada araç'a 1 kısayol hakkı veriyor n900. sonra kısayol atmaya gir aynı programı olistede bulamıyorsun. sadece 1 defa kısayol veriyor onuda artık nereye atarsanız kullanıcıya kalmış:oke::oke::oke:

x-SoN_NeFeS-x

Üye
y* arkad#slar bir türlü 9 tane masa üstü yamadm biri8i tam olarak an"atabilirmi

alprazolam

Üye
N900 Harika Arkadaslar

toramanli38

toramanli38

Üye
arkadaslar bunun nasil kuruldugunu anlatan birisi yokmu,yardim edin lütfen.

mustoca

Üye
Bana 1 tanesi kafi geri kalan 8 adt pil ömrünü yemekten başka bi işe yaramıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt