Nokia N900 Android 2.3.4 n12 "UMay"

Sponsorlu Bağlantılar

disconnect4141

disconnect4141

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N900 Android 2.3.4 n12 "UMay"

Linkten indirip kurulumu da 2.3.3 gibi yapabilirsiniz.

Telefonu usb bağlama özelliği için şu kerneli kullanmanız önerilmektedir.

kaan dean

kaan dean

Üye
neler calisiyor

mert_1047

mert_1047

Üye

N12 "UMay"
- Android GingerBread 2.3.4 (GRJ22)
- New Gapps (20110503)
- much more stable than previous release (N11 "Vostok")

New features:
- RIL: SMS sending
- RIL: Pro-active USSD sessions
- RIL: 3G Fast Dormancy (thanx to Crevetor)
- RIL: IMEISV request support
- Support for swap (optional; one can easily activate it in /default.prop)

Fixed:
- Permission manifests
- Market working "out-of-the-box"
- WiFi/DHCP problem

Size: 64579012
MD5: a5846b46bce11bebbe3d3b0dab1663d6

Çalışanlar 3g sms gönderme vs... birde bir önceki sürüme göre daha stabilmiş swap desteğini tek tıkla açabiliyoruz ben tuttum bu versiyonu şimdi kuracağım:)

hsngul44

hsngul44

Üye
nasil kuracagiz bu konudada anlatip paylasabilirmisiniz ilk once 2.3.3 u kurmaya gerek varmi

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye

N12 "UMay"
- Android GingerBread 2.3.4 (GRJ22)
- New Gapps (20110503)
- much more stable than previous release (N11 "Vostok")

New features:
- RIL: SMS sending
- RIL: Pro-active USSD sessions
- RIL: 3G Fast Dormancy (thanx to Crevetor)
- RIL: IMEISV request support
- Support for swap (optional; one can easily activate it in /default.prop)

Fixed:
- Permission manifests
- Market working "out-of-the-box"
- WiFi/DHCP problem

Size: 64579012
MD5: a5846b46bce11bebbe3d3b0dab1663d6

Çalışanlar 3g sms gönderme vs... birde bir önceki sürüme göre daha stabilmiş swap desteğini tek tıkla açabiliyoruz ben tuttum bu versiyonu şimdi kuracağım:)

mert kardeş swap ram desteğini nasıl açıyoruz tek tıkla yardımcı olurmusun?

----------Eklendi @ 20:15:46 ---------- Yazıldı @ 20:05:25 ----------

bu sürümede konuşmalarda ses parazitli anlaşımıyor onuda düzeltseler iyi olacak

disconnect4141

disconnect4141

Üye
    Konu Sahibi
NOT: 2.3.4'e swap desteği sağlanmış. Bunun için indirdiğimiz "gingerbread-Mido.Fayad-2.3.4-N12-May.tar" içerisindeki "default.prob" dosyasını not defteri ile açın ve swap yazan satırın sonundaki "0" değerini "1" yapın ve kaydedin ardından filebox ile "home" dizinine yapıştırın ve değiştirin.

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
NOT: 2.3.4'e swap desteği sağlanmış. Bunun için indirdiğimiz "gingerbread-Mido.Fayad-2.3.4-N12-May.tar" içerisindeki "default.prob" dosyasını not defteri ile açın ve swap yazan satırın sonundaki "0" değerini "1" yapın ve kaydedin ardından filebox ile "home" dizinine yapıştırın ve değiştirin.
:tşk:

disconnect4141

disconnect4141

Üye
    Konu Sahibi
Bu maemoda overlcok sorunu olmaması için cpufreq ile ne yapıyoruz androidi kurmadan önce biliyor musnuz?

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye

swap desteğini açınca 0 rı 1 yapınca oyunlara girince ikinci sefer bu video oynatılamıyor hatası veriyor sizdede aynı hatayı veriyormu?

Meego

Meego

Üye
Yaw kurarken şu bi bölümü fat32 bi bölümü ext3 olayını yapmadan direk kursan sorun olur mu ? Ona göre kurmayı deniyecem

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
normal yüklemeyi yap ben diger türlü denemedim eger açılmaz hata verirse ext3 sonradan bölümleyebilirsin

dogande

Üye
arkadaşlar türkçe ve açıkca merek ettiğimiz şeyi sorsak daha iyi olmazmı
yanisi şuki bu sürümde telefon görüşmesi yapılabiliyormu yahu

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
telefon aramalarında bazen ses parazitli geliyor anlaşılmıyor yani konuşma yapılamıyor,yakında inşallah düzeltirlerse tlf özelliğide çalışır .şarj ile alakalı hiçbir sorun yok

hsngul44

hsngul44

Üye
arkadaslar telefon ozelligi calisiyor sadece mutlu kardesimizin dedigi gibi telefon gorusmelerinde ses parazitli geliyo bazen bazende hic ses gelmiyo tek sorun bu

mesaj ozelligi calisiyo sarj oluyo gayet guzel. su an sadece telefon gorusmesindeki ses olayini hallederlerse cok iyi olacak...

enolaguy

Üye
is bir tek parazite kaldiysa onu hallederler, meego derken android e mi gidiyoruz nedir

hsngul44

hsngul44

Üye
yok kardes :-)

ama android de hosuma gitmiyo degil kolay kullanimli guzel bi isletim sistemi ama

ben maemo dan sasmam

hele bi gelse su meego gorsek nasil birsey oldugunu

kaan dean

kaan dean

Üye
ubootla kurma imkanimiz varmi..?

Üst Alt