Nokia n900 acil cozum beyler

Sponsorlu Bağlantılar

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n900 acil cozum beyler
Cihaz üzerinde değişiK seyler denerken cihazı dedi formatlım kasınca , yapıştırdım formatı açıldı boots menüsü geldi sonra kapat ve maemo yazımı geldi tıklıyorum cihaz açılmadı yazılım birsey silindi galiba 😎 yine ilk güne donduk napicam şimdi ben

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
hacı foruma yaz belki çıkar çıkmazsa da dert etme telefoncu 30 liraya yapıyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cihaz üzerinde değişiK seyler denerken cihazı dedi formatlım kasınca , yapıştırdım formatı açıldı boots menüsü geldi sonra kapat ve maemo yazımı geldi tıklıyorum cihaz açılmadı yazılım birsey silindi galiba 😎 yine ilk güne donduk napicam şimdi ben
Baştan yazılım yüklemesi yapman dışında bir fikrim yok .

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncu güzel İstanbul’da tanıdık varsa iyi olur götürim yoksa kvk goturimm

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
resimag.com/p1/728daab67c9.jpeg
Beyler burada kaldım telefon takıldı :) haha yine napicam ben bu cihazla en son saticam

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
resimag.com/p1/728daab67c9.jpeg
Beyler burada kaldım telefon takıldı :) haha yine napicam ben bu cihazla en son saticam
Boot menüsüne girmeyi başarmışsın . Power off deyince kapatmalı yeniden başlatınca normal başlamalı diye düşünüyorum .

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak ta sorun orada kapat diyince kapanıyor fakat normal diyince maego cihaz açılır gibi oluyor kapanıyor ):

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yazılım çökmüş olabilir .

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Biri lazım bana yuklicek Nokia aradım eski cihazlara bakamayız dediler :) ben de dedim ben bunu nasil düzelticem kvk ya mi götürsem ? Bilemedim

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Biri lazım bana yuklicek Nokia aradım eski cihazlara bakamayız dediler :) ben de dedim ben bunu nasil düzelticem kvk ya mi götürsem ? Bilemedim
bu üyemiz yazılım yükleme konusunda yardımcı olabilir. @ali bayram

NextWorld

NextWorld

Üye

Biraz daha anlamlı cümleler ile açıklama yapabilirseniz seve seve yardımcı olmak isterim, değişik şeylerden kastınız nedir? Tam olarak ne yaparken bu sonucu aldınız? "Ben gitmek, gelmek cihaz bum bum." tarzında metin okudum az önce...

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Alı bey selam cihazı root işlemi yaptım birseyler yükledim sonra baktım kamera çalışmıyor dedim fabrika ayarlarına ben geri donim en güzeli , yaptım açılmadı sonra hard reset yapım dedim onu da bu kadar becerdim bu işlemde kaldı yazilim yarım kalmış gibi açılır gibi o ...... yer gelmeden kapanıyor cihaz :) istabuldaysaniz yanınıza gelim

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Alı bey selam cihazı root işlemi yaptım birseyler yükledim sonra baktım kamera çalışmıyor dedim fabrika ayarlarına ben geri donim en güzeli , yaptım açılmadı sonra hard reset yapım dedim onu da bu kadar becerdim bu işlemde kaldı yazilim yarım kalmış gibi açılır gibi o ...... yer gelmeden kapanıyor cihaz :) istabuldaysaniz yanınıza gelim
Bence cihaz değiştirin hocam.Evet Nokia nın cihazları çok keyiflidir,adama takıntı yapar ama artık Nokia nın eski cihazları zaman kaybından başka bir şey değil.
Eğer Blackberry seviyorsan hocam al bir tane z10 keyfine bak.Hem daha az kurcalarsın yani daha az zamanın gider hem de nispeten daha güncel uygulamalar kullanırsın Android desteğinden dolayı.
Tabi bu dediğim benim gibi,cep bilgisayarlarını seven kişiler için geçerli.Yinede sen bilirsin hocam benimki bir tavsiye,zamanının gitmemesi için yada daha az zamanının gitmesi için.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Ben mesela Blackberry Z10 aldım.Bundan önce Nokia 603 le her gün uğraşırdım.Şimdi Z10 ile seyrek bir şekilde uğraşıyorum.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
saol kullandım z10 ‘ sıkıldığım icin Nokia aldım ☺️☺️☺️ Birde yardımcı olursanız benim
Sorunu cozeriz

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
NextWorld

NextWorld

Üye
Rom üzerinde modifikasyon yapılı iken cihazı sifirlamaktan kaçınmalısınız, eksiklik olunca sonuç bu oluyor, tek yol orijinal yazılımı yuklemenizdir...

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
hacı telefonculardan yapanlar var. İyi soruştur. yapamazsan 40 lira civarı yapıyorlar.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Sordum Doğu bankta yapamayiz dediler Beşiktaş a gıdım birde

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Rom üzerinde modifikasyon yapılı iken cihazı sifirlamaktan kaçınmalısınız, eksiklik olunca sonuç bu oluyor, tek yol orijinal yazılımı yuklemenizdir...
Dün yine denedim de flasher cihazı görmedi :/ açılmadı daha doğrusu ama USB bağlı cihaz PC ye komut girdim ciks tepkime yok

Üst Alt