Nokia N9 2011 Sonunda Türkiyede!!!

Sponsorlu Bağlantılar

kaan dean

kaan dean

Üye
iyi mal iyi para arkadaslar :))

Masha

Masha

Üye
Symbian işletim sistemi bide 1500 lira kafayı yemedim :) Fotoğraf makinası almak istesem gidip alırım zaten :) Kamerasından başka ne özelliği var.

mert_1047

mert_1047

Üye
Symbian işletim sistemi bide 1500 lira kafayı yemedim :) Fotoğraf makinası almak istesem gidip alırım zaten :) Kamerasından başka ne özelliği var.

Symbian? Bari girdiğiniz bölüme bi baksaydınız diyorum yorumsuz pek denecek bişey yok!

• Beğen
Tepkiler: kaan dean
Uruloki

Uruloki

Üye
neyse ünlü bir söz yazıcaktım küfürlüde değil ama arkadaş rahatsız olur boşver dedim yani emrenin dediği gibi girdiğin bölüme baksaydın bari

pRime.

pRime.

Üye
:zuhaha: hala symbian diyolar ya kafayı yiyecem.

----------Eklendi @ 00:33:09 ---------- Yazıldı @ 00:32:15 ----------

Sana ne içirdiler güzel kardeşim!? :zuhaha:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
masha kardeşim iyi misin mesajlarını okudum millet meego demesine rağmen ve heryerde telefon bilgisi meego yazmasına rağmen, sebepsiz bir şekilde ve ısrarla symbian olduğu konusunda inat etmişsin. iyi misin kardeş sen?

Uruloki

Uruloki

Üye
masha içtiğinden bende istiyorum forumda böyle dolaşmak iyi galiba

• Beğen
Tepkiler: n000k
punisher123

punisher123

Üye
Nokia düşmanlarının hali içler acısı,Ezberlemişler artık,Onun dışında başka birşey söyleyemiyorlar,Ve hala Meegoya adapte olamamışlar,Meegolu telefonada symbian diye laf atıyorlar..

anti-apple

Üye
Yuh 1500 lira, gidip üstüne 100 lira ekle Galaxy S2 al |-)

n9 glaxsy s2den daha guzel bence fiyati cok iyi .anlamiyorum neden milletin pahali dedigini galaxsy s2 1500-1900e kadar -htc evo 3d 1900-2200 e kadar-iphone 1600-2000 e kadar alici bulurken nokia hepsinde ustun bi telefon yapmis 1500 demis bence bu kaliteye bu fiyat uygun.pahali gorenler bdaha dusunsun:dry:

• Beğen
Tepkiler: n000k, kaan dean ve Hex4d0r
pRime.

pRime.

Üye
N9 süper bir telefon fakat omap 3 chipseti en fazla 1200 tl hakediyor bence. Çok pahalı. Abartmışlar.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
girdiğin bölüme bi bak. sonra dünyanın en iyi mobil web tarayıcısı var, android uygulamalarını + meego uygulamalarını açıyor, bootloader yok istenilen işletim sistemi yükleniyor, usb otg var, nfc var, fm verici var, en güçlü multi-tasking'e sahip, 1gb ram'i var, 16&64 gb bellek kapasitesi var, 1500 lira da indirimsiz fiyatı, ama indirimi falan boşver, bana 1500 liraya bu özelliklerde başka bir androidli cihaz bul! istesem ben buna (n9'a) yüklerim android o özgürlüğüm de var benim

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Hex4d0r
kaan dean

kaan dean

Üye
1500 cok fazla bir rakam degil bencede makul bir ucret

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r
Esendağlı

Esendağlı

Üye
girdiğin bölüme bi bak. sonra dünyanın en iyi mobil web tarayıcısı var, android uygulamalarını + meego uygulamalarını açıyor, bootloader yok istenilen işletim sistemi yükleniyor, usb otg var, nfc var, fm verici var, en güçlü multi-tasking'e sahip, 1gb ram'i var, 16&64 gb bellek kapasitesi var, 1500 lira da indirimsiz fiyatı, ama indirimi falan boşver, bana 1500 liraya bu özelliklerde başka bir androidli cihaz bul! istesem ben buna (n9'a) yüklerim android o özgürlüğüm de var benim
Harika cevap olmuş

mesut1979

Üye
slm,arkadaslar n9 bugünden itibaren satisa sunuldu maalesef hicbir avrupa devletinde magazalara gelmeyecek sadece internet üzerinden siparis edbilinecek almanyada amazon.de 619 eurodan satiliyor.

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Şu an için pahalı, düşene kadar bekleyince de yeni modeller çıkıyor, şunu uygun yapsalarda herkes alsa.

Lenneth

Üye
N900 cikali kac yil oldu dogru duzgun Android portu yok, cikmamis telefona Android kuracam keyfini yasayacam diyenler neyin kafasinda merak ediyorum.

Kedi Yavrusu

Üye
kimse kuracağım demedi, bunu üstüne basa basa da sana söyledik. Android istesek android'li cihaz alırız.

mustif

mustif

Üye
Bana bugun Nokia'dan gelen maile gore N9 bugun Finlandiya da magazalarda satisina baslandi.

"Nokia N9 on nyt kaupoissa"

Del Rey

Del Rey

Üye
slm,arkadaslar n9 bugünden itibaren satisa sunuldu maalesef hicbir avrupa devletinde magazalara gelmeyecek sadece internet üzerinden siparis edbilinecek almanyada amazon.de 619 eurodan satiliyor.

Finlandiya nerede? Güney Kutbunda mı?

----------Eklendi @ 19:02:04 ---------- Yazıldı @ 18:58:26 ----------

Fotoğraf makinesini cep telefonunu da götürdüğün her yere götürüyorsan sorun yok tabi ki :)

----------Eklendi @ 19:08:23 ---------- Yazıldı @ 19:02:04 ----------

N9 süper bir telefon fakat omap 3 chipseti en fazla 1200 tl hakediyor bence. Çok pahalı. Abartmışlar.

Ona değil, diğer farklı ve çoğu akıllı telefonda bulunmayan özelliklere para veriyorsun.

Çok daha iyi sinyal kalitesini sağlayan polikarbonat kasa,
4" (3.9 -> 4) GorillaGlass özel şekilli ekran,
NFC, 64 GB dahili hafıza, 8 MP dünyanın en hızlı çeken kamerası ve Carl Zeiss optik,
Arka planda 200+ uygulamayı rahatça çalıştırma,
Chrome hızında MeeGo tarayıcısı; HTML5 ve Flash desteği, WebKit 2 tabanı

vs. vs.

pRime.

pRime.

Üye

Fotoğraf makinesini cep telefonunu da götürdüğün her yere götürüyorsan sorun yok tabi ki :)

----------Eklendi @ 19:08:23 ---------- Yazıldı @ 19:02:04 ----------

Ona değil, diğer farklı ve çoğu akıllı telefonda bulunmayan özelliklere para veriyorsun.

Çok daha iyi sinyal kalitesini sağlayan polikarbonat kasa,
4" (3.9 -> 4) GorillaGlass özel şekilli ekran,
NFC, 64 GB dahili hafıza, 8 MP dünyanın en hızlı çeken kamerası ve Carl Zeiss optik,
Arka planda 200+ uygulamayı rahatça çalıştırma,
Chrome hızında MeeGo tarayıcısı; HTML5 ve Flash desteği, WebKit 2 tabanı

vs. vs.

yaani onlara da denilebilir ama bana batan şey şu: n8 gibi özellik dolu bir telefona 1000 lira verip de bunda n8 de olan özelliklerin bazıları yokken 1500 lira vermek açıkçası düşündürüyor beni.

Üst Alt