Nokia N8'in Fiyatı Belli Oldu

 • 29 Ekim 2010
 • 1114 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Nokia'nın Symbian^3 işletim sistemine sahip ilk akıllı telefonu N8'in ülkemizde ön sipariş toplamaya başladığını sizlere daha önceki yazılarımızda duyurmuştuk. Ve sonunda merakla beklenen akıllı telefonun fiyatı belli oldu. Nokia, cihaz için beklentilerin bir hayli altında bir fiyat belirlemiş.

  Nokia Türkiye cihaza biçtiği bedel 1139 TL. Belirlenen bu fiyat cihazın rakibi olarak görülebilecek akıllı telefonlardan bir hayli düşük. Özellikle kamera performansıyla Nokia N8 an itibariyle alınabilecek en iyi kameralı akıllı telefon gibi görünüyor.

  NOT:ALINTIDIR.

  Oh be Nokia yine bizi düşünmüş gerçekten :)
   


  Yazan: Crescent-23
 2. Nokiadan bu fiyat. Ilginç n97 bile ilk çıktığında bundan pahalıydı. Güzel hesaplı bir fiyat biçilmiş. Nokia shopa uğramak lazım bu fiyata bu telefon alınır.
   
 3. Evet, bu fiyat gerçekten bu cihaza olan talebi oldukça artıracaktır.nokia bu sefer çok akıllı davrandı,şayet öyle afaki(1600 tl gibi)bir fiyat ile piyasaya sürseydi, nokia çok kötü durumlara düşerdi diye tahmin ediyorum.
   
 4. aynen öyle Nokia çok akıllıca davrandı gerçekten Türkiye de tutar bu cihaz kesinlikle :)
   
 5. Tuttu bile...
   
 6. Özgür bu arada sende baya yardımcı oldun bize deneyimlerinle,şahsen ben bir ara n900 almaya karar veriyordum.... ki sen o arada deneyimlerini paylaşmaya başladın...Eyvallah
   
 7. 1 seneye kalmaz 700 e kadr düşer
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 03:55