nokia n86 bir türlü hacklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhan6a

Üye
    Konu Sahibi
nokia n86 bir türlü hacklenmiyor
merhaba arkadaşlar: ben nokia n86 telefonuma sertifika aldım. imzalayıp helloox programını izmaladım kurdum. olmadı. daha sonra telefonun içinden helloox klasöründeki rompaccher dosyasını hem imzalayarak, hemde normal kurmaya çalıştım ama olmadı. daha sonra map drive programını kurdum, gene olmadı. helloox 1.2 programıyla yaptım, gene olmadı. hello carbide programını denedim, gene olmadı. sonra y-browser ile baktımki, telefonda sys klasörü var. oraya install server.exe dosyasını attım ama gene olmadı. arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz? kafayı yicem. telefon en son aralık 2009 tarihinde güncelleştirilmiş. cevaplarınızı bekler, saygılarımı sunarım...

force86

force86

Üye
bunun mence Korumasi vardi :( mende hack ede bilmirem

karacalan

Üye
Kardeş ben kendim yaptığm bir yöntemi söyleyeyim.sende yap umuyorum ki ise yasayacaktir.ilk önce sertifika n olması lazım opda dan alabilirsin.sonra git bilgisayara ilk önce 4shared sitesinden helloox 1.03 sis programını indir masaüstüne at.sonra 4shared den binpda signsır v7.versiyonu indir .masaüstünde binpda signsis i aç sisfile yazan yere imzalayacağın programı seç yani helloox 1.03 u 2.ye 3.ye çer dosyasını koy.en altta şifre istemez ve imzala.o imzaladığın helloyu telefonun hafızasına at .ve o programı telde çalıştır o gerisini halleder.cevabını bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt