nokia n86 beyaz n900 ile takas + 100 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
nokia n86 beyaz n900 ile takas + 100 tl
:oke:

--------------- Ekleme ---------------

n900 ü olan yokmu ya n86 cep telefonumla degisecegım uzerınede 100 tl para vercem n86 kutu ıcerıgım ful ve kvk garantılıdır beyaz renk özellıklerını anlatmama gerek yok bilen biliyordur harıka bır cıhaz

denizci535

denizci535

Üye
Samsung wave üstüne ne verirsin

şazenuş

şazenuş

Üye
hayırlı satışlar.ama üstüne çok az veriyorsun. belki 200 versen satabilirsin.

kartal2378

kartal2378

Üye
harikaysa neden takas yapıyosun :p

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
degişiklik yapmak istiyorum wawe de guzel aslında valla n97 vardı bende 400 tl ye sattım n900 de yazılım harıcınde aynı ozellıkler var onun için böyle bir fiyat verdim

ayrıca wawe içinde cok istiyosun gitti gidiyorda 774 tl sıfırı sıtede kardeş bakabilirsin samsun 8500 diye yazarsan cıkıyor wawe dıye cıkmıyor

700 tl ye var bunada yenı baktım sıte ındırım yapsa 650 lıraya dusururm onu kafadan

denizci535

denizci535

Üye
Sen bilirsin kardeş. Benim istediğim normal 350 tl senin cihaz sahibinden vs de

MayHoş19

Üye
KvK Garantili E 75 Le Tks Düşünür müsünn ?

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
walla 350 ye bu telı satan varsa n86 yı ben beles verıyım yanı ben n97 yı 400 e sattım 1 ay once kalmıskı n86 dıyosun 350 ye wawede 250 eder sanırım ıstıyosan kafa kafaya degısırım

denizci535

denizci535

Üye
Güler geçerim. Git ikinci el telefonculara bak istersen.

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
yokta benım telı nerde 350 ye satıyolar anlamadımkı onu valla takasa gırersem wawe ıle degısırım ama 2 gun sonra o tel para etmez eger kullanacaksan kardes degısırım sıfır gıbı cıhazım ılk gunku gibi duruyor kvk lı ful aksesuar mevcut

denizci535

denizci535

Üye
Üstüne ne kadar vereceksin.

Üstüne ne kadar vereceksin

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
100 tl verırım ben

denizci535

denizci535

Üye
200 tl verirsen olur. Tertemiz sıfır dersem daha iyi olacak cok temiz hiç pişman olmayacaksın. Herşeyi kutusu faturası ve kasko da var hirsizliga karşı.

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
kardes n900 e 150 ıstedıler yenı bu telımın ustune banada uydu ama sen ne dersın bılmıyorum bende 100 verım dıyorum bence cok uygun gıbı

halende aklımda karısık alsammı almasammı dıye dusunuyorum oyle basım agrıdı samsunglardan dılım yandı yanı acık konusuyum kardes yınede dusunuyorum yanı

denizci535

denizci535

Üye
N900 al o zaman kafa kafaya değişelim. Tabiki temiz ise. Ben sana sıfır ürün veriyorum bir yada iki hafta kullanılmış son sürüm yazılım dahil. Yinede sen bilirsin.

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
n900 alırsam hayatta o cıhazı satmam harıka bır cıhaz bırkac gune alırım adam benı aradı kullanamamıs resımlerıde vardı anlastık 150 tl ye satılmadan kısmetse alacagım ama senın ısınde gorulsun ıstıyosan verım telı 100 tl de para verım

denizci535

denizci535

Üye
Hayatta satmam. Hd kayıt yapacak, bltut3 usb 3, menüleri ve işlemcisi hızlı. Hızlı veri indirme. Wıfi en gelişmiş en hızlı bağlantı noktası b/g/n teknolojisi. Vs bunlar baslica sence yetmezmi. Ben sadece flash 10.1 istedim di o kadar, yinede sen bilirsin.

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
n900 ıslemcısıde guncelleme ıle 1 gz amoled ekrana sahıp 32 dahılı 16 harıcı hafıza kart klavye lınux ısletım sıstemı var uzerınde o daha ıyı degılmı

denizci535

denizci535

Üye
Tam değil şarj girişleri kopukluk oluyormuş. Ve ilk modellerinde ekranda ölüpiksel varmış. Ve klavye arızası da cokmus. Ben sadece flash player 10.1 çalıştıracak bir telefon arıyorum htc desire üzerine 250 istediler bende para olmayınca alamadım. 150 verdim kabul etmedi. Desire daha iyi aslında.

donjuan07

Üye
    Konu Sahibi
anlasamıcaz galıba kardes senle ben vermem sen vermen olmucak boyle ben elımden gelenı yaptım sana goruslerım bunlar ılerde kafan agrır satamazsın bak gor yanı eger o telefon yakında n86 nın altına dusmesse konus benım telı 1 sene 2 sene daha kullansan yıne degerı tas catlasa 50 100 lıra asagı duser keske basta alırken samsung almasaydın

htc ıyı telde kullanıcısı farklı herkese gelmez yanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt