Nokia N85 ve N79 kapıda N serisi büyüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz Kağan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N85 ve N79 kapıda… N serisi büyüyor

Nokia 18 Ağustos'ta çevrimiçi bir etkinlik çerçevesinde N-serisi iki yeni cep telefonunu tanıtmayı planlıyor. Haberin kaynağı forum2.mobile.review.com blogu. Forumda iki dedikodu cep telefonu olan N85 ve N79'dan bahsediliyor, önceden de bu telefonların resimleri internete sızmıştı.

N85 ve N79
Symbianworld.com'a göre N85 kızaklı yapıda olacak. Cihazın arka tarafında ise Carl Zeiss mercekli 5 Megapiksel bir kameranın olması bekleniyor. GPS navigasyon, HSDPA, WLAN da fonksiyon yelpazesi içinde yer alıyor. Kullanıcı arayüzü olarak S60 hizmet edecek.

Bar tipi telefon N79 da S60 arayüzünü kullanacak. 5 Megapiksel kamera ve navigasyon? İşte bu konular hakkında bir bilgi yok.

Bilgi için:
Nokia - 0212 337 17 18

chip</B></STRONG></I></U>
 


zahid12

zahid12

Üye
iyice genişledi n ailesi bravo nokiayaya
 
maliakg

maliakg

Üye
evt bencede ama e serside küçümsenmemeli ama bnce n serisi genç isen ama iş adamı isen e serisi
 
king512

king512

Üye
n79 doğru oma ihtimali çok da ama n85 m95 çıkmadan öncde dedikodusu vardı ve n85 haberleri fıs çıkdı şimdi de öle olcak gibi
 
schumici

schumici

Üye
n serisi her zaman 1 numara:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt