Nokia N82, "Avrupa'da 2008 Yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı" Ödülünü Aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N82, "Avrupa'da 2008 Yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı" Ödülünü Aldı

Nokia'dan yapılan yazılı açıklamada, Nokia Nseries'in Nokia N82 multimedya bilgisayarıyla Teknik Görüntü Baskı Derneği (TIPA) tarafından ödüle layık görüldüğü, N82'nin, "Avrupa'da 2008 Yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı (Best Mobile Imaging Device in Europe 2008)" seçildiği bildirildi.

Açıklamada, A-GPS ve yüksek çözünürlüklü kamera işlevleriyle Nokia N82'nin, görüntüleri çekildiği yere ait meta-veriler ile otomatik olarak etiketlediği, böylece çekim yapılan yerin ya cihaz üzerinde ya da online olarak bir haritada görüntülenebildiği kaydedildi.

Haber Kaynağı:

toprakumit

toprakumit

Üye
Sony ericcson a benzetmişler ama muhteşem bişiye benziyor :)
Saol Alper :spr

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Sizlerde Saolun :good:

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
güzel bi şeye benziyor güzel demek ki ödül almış sagol

xkadir61

xkadir61

Üye
adamlarda haksız değil yani.:)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Abi çok süper bi telefon kızılotesı hariç her özellık var gercekten bizim için hayal gibi bir telefon beykı yazın bızdede olur kım bılır dıymı ama odul ıcınde kutluyorum nokia yı yapmıs abi adamlar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonunda Nokia Maalesef Rakipsiz :cool

king512

king512

Üye
bu konu daha önce açılmıştı bi daha açmana gerk yoktu

schumici

schumici

Üye
ben pek tipini sevmedim ama özellikler müthiş

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Tuşları Hariç Mükemmel :S

gknky

gknky

Üye
güzel telefon :spr

macline

macline

Üye
Bence Yanlış modele vermişler. Bende ki n80 3 mp Şimdiye dek bütün resimlerimi onla çektim bastırdım. Sadece bir keresinde telefonumdan daha iyi çeken bi cihaz buldum Oda telefon değil Bir fotoğrafçının Sony markalı dijital stüdyo fotoğraf makinasıydı :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt