Telefon Tavsiyesi Nokia n81 mi n96 mi =?

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia n96 Fake mi

• Nokia n96 Tam bir FAKE

Kullanılan: 7 30.4%
  • Hayir nokia n96 fake degildir

Kullanılan: 16 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n81 mi n96 mi =?

Duyduguma gore bu Nokia n81 mis abiler.:pro:
Yabancı bir internet sitesinde Nokia'nın yeni sürgülü telefonu N81'in yeni resimleri ortaya çıktı.
Yapılan tahminlere göre Nokia yeni müzik telefonunu 28. Ağustosta Londra'da tanıtacak. Resmi olarak ise üretici herhangi bir şey söylemedi. Tasarım ve teknik detaylar ise çoktan belli oldu.

Bilgilere göre Nokia N81'in 2 Mega piksel kamerası, 8 GB hafızası, microUSB'si, Bluetooth'u ve 3,5 mm.lik yuvası olacakmissssss.
Simdi de nokia n96 inceleyelim!
Nokia uzun süredir ertelenen amiral gemisi 'nın dağıtımına başladı. Çift kızaklı telefon şubat ayında duyurulan teknik özellikleri aynen sunmakla beraber N95'i bir adım öteye götürüyor: 16 GB dâhili belleğin yanında 8 GB daha yükseltme yapmak için microSDHC slotu da sunuyor. Telefonun birçok sürümü mobil dijital TV yayınlarını izlemeye yarayan DVB-H alıcısı sunuyor. Flaşlı 5 Megapiksel kamera, gerçek GPS ve Wi-Fi de unutulmamış.

Finlandiyalı telefon tasarımcısı telefon için 794 dolar gibi yüksek bir fiyat biçiyor. Tabi bu fiyata vergiler ve diğer masraflar dahil değil. Dağıtım sürecinin sadece Avrupa sürümü için mi yoksa Kuzey Amerika sürümü için mi başladığı belirtilmemiş. Yerel ağları destekleyen üçüncü bir Çin sürümü de hazırlanıyorrrrrrrr...
Peki ya buna ne dersiniz???????:sopa:
Çinliler henüz Nokia N96 piyasaya çıkmadan, bile. Öyle ki, N96'nın dağıtımına bile ve henüz piysada değil. Şimdi de, daha adı bile telaffuz edilmeyen Nokia N97 modelini üretmeye başladılar. Oldukça başarılı bir kopya gibi görünen N97'nin tek sorunu, Nokia'nın henüz böyle bir telefon üretmemiş olması.

N97 klonu: Konseptin de kopyasını yaptılar!

Nokia'nın patentleri arasında daha önce bu tasarıma benzer zaten karşımıza çıkmıştı. N85 olduğunu tahmin ettiğimiz bu modelin, daha sonra N85 olmadığı anlaşılmıştı. Şimdiki dedikodu ise, bu konseptin N97 olduğu yönünde.

CECT K898 adı ile satışa sunulacak olan klon telefonun özellikleri henüz belli değil. Bilinen tek nokta ise, üzerindeki dev kameranın 8 megapiksel çözünürlük sunacak olması.

Çinlilerin ürettiği bu telefonun gerçekten de N97 klonu olup olmadığını söylemek güç; zira Nokia henüz N97 ile ilgili bir açıklama yapmış değil. Fakat daha önceki deneyimlerimizden yararlanarak, bunun gerçek anlamda bir N97 klonu olduğunu tahmin edebilirizzzzZ!

ALINTI DEGILdIR!:@

schumici

schumici

Üye
yok kardeşim yaaa fake olur mu geliyo yakın bi zamanda türkiyeye

Sensiz OlamaM

Sensiz OlamaM

Üye
fAKE DEĞİL tÜRKİYEYE GELİCEK.

Not:Capslock hatası:ehe

Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
bence FAKE

Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
Oyle,oyle... fake bakalim olemi

buki09

buki09

Üye
furkan sırf konu açmış olmak içinmi açıyosun.ben öyle düşünmeye başladım.n96 ya fake demek saçmalıktan başka bişi değildir.üstüne kalkmış bu 2 telefonu kısaylıyosun.biraz daha birbirine denk telefonları karşılaştırsan sorun olmaz ama yaptığına bak.biraz daha mantıklı olalım lütfen.bu sitenin güncel konulara ihtiyacı var ama sen kaç sene önce çıkan n91 in tanıtımını yapmışsın bikaç gün önce. yakında 3310 u da tanıtmaya kalkarsan hiç şaşırmam.12 yaşındasın sanırım normal karşılamak lazım:nono:

Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
furkan sırf konu açmış olmak içinmi açıyosun.ben öyle düşünmeye başladım.n96 ya fake demek saçmalıktan başka bişi değildir.üstüne kalkmış bu 2 telefonu kısaylıyosun.biraz daha birbirine denk telefonları karşılaştırsan sorun olmaz ama yaptığına bak.biraz daha mantıklı olalım lütfen.bu sitenin güncel konulara ihtiyacı var ama sen kaç sene önce çıkan n91 in tanıtımını yapmışsın bikaç gün önce. yakında 3310 u da tanıtmaya kalkarsan hiç şaşırmam.12 yaşındasın sanırım normal karşılamak lazım:nono:
Yanlis dusunuyorsun!:@:@:@:megafon::megafon:

Furkan96

Furkan96

Üye
    Konu Sahibi
tamam biliyorum Avrupada oturuyorum zaten ama daha Fnac da gormedim(Fnac en cok tercih edilen sadece pc,nintendo,psp,laptop,telfon,mp4,mp3 falan war Fnac ta orda bile yok N96)

oguziverson

oguziverson

Üye
nokianın sitesinde var ne fake inden bahsediyo bu ya:kop::kop::kop:

oguziverson

oguziverson

Üye
:@:@:@:@:bann::bann::bann::bann::destere::destere: :destere::birak::birak::birak:
BENIM DE BIR ISMIM WAR!!!!!!!!!!1
peki tamam o zaman şöle değiştiriorum:
nokianın sitesinde var ne fake inden bahsediyo bu furkan ya:kop::kop::kop:

oguziverson

oguziverson

Üye
beğenmedim demeni beğenmedim
şöle nasıl:
küçük çocuk
seç artık bi ad kendine bu iş böle yürümez

XXPOXX

XXPOXX

Üye
ne fake i nokia shoplarda satışa başlandı bildiğime göre

looney

looney

Üye
sorulur mu n96 fake degil :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hayir nokia n96 fake degildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt