• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Nokia N8 Soundtrack | N8 Reklam Müzigi Türkiyede Bir ilk yine aNL

Sponsorlu Bağlantılar

meftun71

Üye
Teşekkürlerrrrr

aydnz_60

aydnz_60

Üye
paylaşım on numara nokia personeliyim eğitimdeydi arkadaşlar hErkes hızından bahsedio fişek fişek :))) iphone a g....... gülücez işllah :))) ony nokia fan :)) emeeine saĞLIK

Esendağlı

Esendağlı

Üye
n70 e yükledim ama n70 de ses vasat olduğundan verim alamadım.ama harika müzik

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
çok tşk

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

abdulkerim

abdulkerim

Üye
babaaaa büyüksünnn....

Uruloki

Uruloki

Üye
süpersin tşk

greif

greif

Üye
teşekkürler

razr3xx

razr3xx

Üye
Saol Kardeş güzel paylaşım:oke:

ecturudu

Üye
selammm

bu ekli müziklerden hariç türkiyede oynayan son reklamında (N8) daki arka fon müziği bulabilirmisin..Süper bir melodi...

mor ellerle telefonla oynuyor...o reklam

:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
anl abi büyüksün

kanks54

kanks54

Üye
n8 mavi renk sipariş verdim bugün yarın gelmek üzere 2 haftadır bekliyorum sırf mavi alıcam diye günler geçmek bilmiyo kafayı yicem :D indiriyorum şimdiden bu sound tu hep bu çalacak telefonda :)

3r5!n

Üye
eyvallah kardeşim saol da diger reklamında kullandıgı müzik yok mu:S

ardaargun

Üye
Diğer müziğide bulamazmısınız mor mor ellerin oynadığı diğer reklamdaki müzik daha güzel ve bulamadım deli oldum :) şimdiden tşklr...

borasezer

borasezer

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

n8 mavi renk sipariş verdim bugün yarın gelmek üzere 2 haftadır bekliyorum sırf mavi alıcam diye günler geçmek bilmiyo kafayı yicem :D indiriyorum şimdiden bu sound tu hep bu çalacak telefonda :)
bende internetten sipariş vermiştim yeşil rengini 3-4 günden elime ulaşmıştı bende kafayı yiyecektim çok sabırsızlanıyodum telin gelmesini beklerken :evet:

Soneday

Soneday

Üye
Videoyu indirip mp3'e çevirdin,Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdin,tebrik ederim.

Hooligan™

Hooligan™

Üye
Teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
nasıl bir telefon ya :tşk:

modernist

Üye
tesekkürler

zorakiefe

Üye
Çok tşk ederim N8 ime çok iyi oldu bu melodi... ;)))