Nokia N8 Kullanıcıları Burada...

Sponsorlu Bağlantılar

mcmfi

Üye
saolasın kardeş

calis84

calis84

Üye
Benide eklerseniz sevinirim

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bendede var hemide hack li N8-00 fume

400000

Üye
10 günlük sİyah n8 kullanıcısıyım...10 numara telefon :oke:

BOZO671

Üye
bende varım bu listedee

mucaht

Üye
sonunda bende aranıza katılabildim 2 günlük deneyimimle telefon kesinlikle bir numara, üstüne başka telefon tanımam..

eemree032

Üye
beni de ekle :DDD

feyyazzz

Üye
benimde var :D

MSTF1981M

Üye
bende nokıa n8 kullanıyorum

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşlar bu telefondan memnunmusunuz? 250 mb ram çok düşük değilmi_;?

--------------- Ekleme ---------------

samsun wave e göre oldukça düşük bir işletim sistemine sahip nasıl bir telefon bu? kasma yapıyormu? çünkü almayı düşünüyorum

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar işletim sistemi yavaş gibi 250 mb ram bece az. bu tel kasma yapıyomu? almayı düşünüyorum da. yardımlarınızı bekliyorum

BOZO671

Üye
8 yıl önce aldığım ilk bilgisayarımın ram'ının çok daha düşük olduğunu itiraf etmeliyim.az demek ram'ine hakaret olur,ki bence enufak bi kasma sorunuda yok,ki zaten forumda buna örnek videolarda mevcut

king_lear

Üye
bende alalı 2 gün oldu hadi bakalım hayırlısı :oke:

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
1 hafta oldu alalı.. çok memnunum...

erquin

erquin

Üye
yaklasık bir aydır kullanıyorum ne harika ne de çok kötü vasatın biraz üstünde bi telefon o da işletim sisteminin ağırlıgından kaynaklanıyor

high45

high45

Üye
high45 benide eklermisin

wolverinex

Üye
bende varım..

zoniengi

zoniengi

Üye
Grisini bulana kadar canım cıktı 1 haftadır kullanıyorum taşınabilen en güzel teknolojik alet bu bence :)

-alikan-

-alikan-

Üye
1 şey sorucam millet N8 almayı düşünüyorum. Açıklamaya göre Flash Lite 4.0 internette Abone Flash 10.1 desteği isteyen videoların tamamını değil birçoğunu destekliyormuş. İnternetten video izlemede özellikle Facebooktan video izlemede sorun yaşanıyor mu? Birde N8 de ki sonsuz döngü hatasıyla karşılaşan var mı sürekli reset olayı?

bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
cihazı yeni aldım arkadaşlar, güle güle kullanalım inşallah

headhunTeR71

Üye
Beni de ekleyin 1 hafta oldu gayet memnunum

Üst Alt