nokia n8 kamerası

• 6 Kasım 2010
  • 2854 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ozggurr bunu beğendi.
  2. güzelmişş

3. bu çok bariz bir durum, çıkarmayıp bekleyen yoktur heralde. tabi ki görüntüyü bozar

4. cikarmayip bekleyen olmasa bu konu acilmazdi bence :) faydali bir paylasim...

5. ama o çıkarmayıp bekleyenlerin de sokak literatüründe bir adı var :) o sıfata maruz kalanların elinde n8 olmaz diye haklı bi düşüncem var walla bilemiyorum yani :D

6. arkadaşlar sizce nasıl n8 bnde almak istiyorum ama almadan bir bilgim olsun .. dokunmatığı kamerası nasıl sizce ??

7. dokunmatik ve kamera için diyosan dünyada 1 numara

8. valla şunu diyim hazır iphone 4 elimde asla ve asla karşılaştırlamaz kamerada N8le ya netleme yapıyorum çekiyorum sonra yaptığım noktaya bakıyorum net değil makro modu da yok sanırsam yani yine elle netleme olucak ve netleme oldu olmadımı bir uyarı vermiyor yani N8 yeşil oluyor ama iphone öyle bir olayda yok video kaliteside kötü bence ama dışarıdada denemek lazım tabi

9. um uzak doğu lu bi yönetmen arkadaşımız iphone 4 le film çekmişti :D gerçi bizim telefonumuzlada dizi çekldi :yuru

10. kardeş ben 7 aydır kullanıyorum 1.000 tl ye aldım ve verdiğim para helal olsun ve önümüzdeki günlerde anna çıkınca daha süper olacak tafsiye ederim

----------Eklendi @ 10:32:48 ---------- Yazıldı @ 10:31:42 ----------

kamera dünyada hiç bir telefonda yok bence kaera bakımıdan n8 1 numara

11. N8'in kamerası oldukça güzel fakat işletim sistemi bitiriyo işte nokia'yı.

12. evet öyle maalesef

13. hacı al sen bu telefonu,pişman olucagn tek nokta var o da hızı baska hiç bi sekilde pişman olmazsn zaten hızıda modlarla falan düzeliyo ;) kısacası al tavsiye ederm :oke:

14. bu arada beyler konuyu hortlattığınız için teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 06:26