nokia n8 kamerası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 kamerası
eğer n8 aldıysanız ve kamerasından şikayetçiyseniz arkadaki bandı çıkartın ve sonucu görün tüm beyazlık gidicek ve fotoraflar netleşicek örnek olarakda

şu fotolara bakabilirsiniz yalnız klavyedeki tozlara dikkat

• Beğen
Tepkiler: ozggurr

SilentOne

SilentOne

Üye
güzelmişş

cenewar88

cenewar88

Üye
bu çok bariz bir durum, çıkarmayıp bekleyen yoktur heralde. tabi ki görüntüyü bozar

cenewar88

cenewar88

Üye
ama o çıkarmayıp bekleyenlerin de sokak literatüründe bir adı var :) o sıfata maruz kalanların elinde n8 olmaz diye haklı bi düşüncem var walla bilemiyorum yani :D

ersin.

Üye
arkadaşlar sizce nasıl n8 bnde almak istiyorum ama almadan bir bilgim olsun .. dokunmatığı kamerası nasıl sizce ??

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
dokunmatik ve kamera için diyosan dünyada 1 numara

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
valla şunu diyim hazır iphone 4 elimde asla ve asla karşılaştırlamaz kamerada N8le ya netleme yapıyorum çekiyorum sonra yaptığım noktaya bakıyorum net değil makro modu da yok sanırsam yani yine elle netleme olucak ve netleme oldu olmadımı bir uyarı vermiyor yani N8 yeşil oluyor ama iphone öyle bir olayda yok video kaliteside kötü bence ama dışarıdada denemek lazım tabi

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
valla şunu diyim hazır iphone 4 elimde asla ve asla karşılaştırlamaz kamerada N8le ya netleme yapıyorum çekiyorum sonra yaptığım noktaya bakıyorum net değil makro modu da yok sanırsam yani yine elle netleme olucak ve netleme oldu olmadımı bir uyarı vermiyor yani N8 yeşil oluyor ama iphone öyle bir olayda yok video kaliteside kötü bence ama dışarıdada denemek lazım tabi

um uzak doğu lu bi yönetmen arkadaşımız iphone 4 le film çekmişti :D gerçi bizim telefonumuzlada dizi çekldi :yuru

atmaca508

atmaca508

Üye
arkadaşlar sizce nasıl n8 bnde almak istiyorum ama almadan bir bilgim olsun .. dokunmatığı kamerası nasıl sizce ??

kardeş ben 7 aydır kullanıyorum 1.000 tl ye aldım ve verdiğim para helal olsun ve önümüzdeki günlerde anna çıkınca daha süper olacak tafsiye ederim

----------Eklendi @ 10:32:48 ---------- Yazıldı @ 10:31:42 ----------

kamera dünyada hiç bir telefonda yok bence kaera bakımıdan n8 1 numara

fireman87

fireman87

Üye
N8'in kamerası oldukça güzel fakat işletim sistemi bitiriyo işte nokia'yı.

-omer-

-omer-

Üye
hacı al sen bu telefonu,pişman olucagn tek nokta var o da hızı baska hiç bi sekilde pişman olmazsn zaten hızıda modlarla falan düzeliyo ;) kısacası al tavsiye ederm :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
bu arada beyler konuyu hortlattığınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt