nokia n8 için yardım okuyup geçmeyin lütfen cvp bekliyorum???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 için yardım okuyup geçmeyin lütfen cvp bekliyorum???
Arkadaşlar N8-00 telefondan giriş ekranına mini katalogtan orda olan programlardan seçip koyabiliyoruz .... peki bu mini kataloğa bizim seçtiğimiz programları koyup ekrana onları koyailiyormuyuz . örneğin; oviden indirdiğimiz programlardan koyabiliyormuyuz ????
cevap yazıp ilgilenirseniz sevinirim...

Uruloki

Uruloki

Üye
uygulamanın desteği varsa zaten orda çıkıyor yoksa kısayol yapabilirsin

Uruloki

Uruloki

Üye
düzenleme moduna aldığın zaman(hani ekrana uzun basınca) gelen bölmelerden birine tıkla orda bissürü seçenek var ordan kısayolu seç sonra geri düzenleme moduna dön ordan kısayol olarak eklediğin bölmeye bas orda ayarlar çıkcak işte o na bas bir daha soracak uygulamalar mı yokda yerimleri mi diye ordan uygulamar a basıp istediğini seç

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
düzenleme moduna aldığın zaman(hani ekrana uzun basınca) gelen bölmelerden birine tıkla orda bissürü seçenek var ordan kısayolu seç sonra geri düzenleme moduna dön ordan kısayol olarak eklediğin bölmeye bas orda ayarlar çıkcak işte o na bas bir daha soracak uygulamalar mı yokda yerimleri mi diye ordan uygulamar a basıp istediğini seç

ahh uruloki çok sağolll

Uruloki

Uruloki

Üye
ama bu tür konuları artık symbian 3 destek bölümüne açarsanız hem daha hızlı çözüm bulursunuz ve hemde orda daha çok kullanıcısı var N8 in

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
ama bu tür konuları artık symbian 3 destek bölümüne açarsanız hem daha hızlı çözüm bulursunuz ve hemde orda daha çok kullanıcısı var N8 in
peki sağol bundan sonra öyle yaparım artık bilmiyordum öğrenmiş oldum. tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt