Telefon Tavsiyesi nokia n73 mi yoksa Nokia 5310 XpressMusic mi??

Sponsorlu Bağlantılar

blawibads

Üye
5310 baba telefondur farkını göreceksin n73 bilgisayardan daha fazla donar agır telefon hiç deneme eski telefonumdur. şimdi 5310 var harika müzik dinelemek istiyorsan 5310 xpreesmusıc kamera istiyorsan n73

hunter41

hunter41

Üye
n73 music edition var walla bir ses cıkıyo diğer odalardan duyuluyo gercekten mukemmel bi telefon ozellıklerı cok ıyı kamerası gercekten ıs goruyor vıdeo cekımlerı bıle net kalıtelı ses yakalayabılıyo N73 MUSİC EDİTİON almanı % 100 TAVSİYE EDİYORUM

ammar32

Üye
hız istiyorsan 5310 u al git kardeşm boyutunun çok ötesi bir performans çıkaracaı kesin n73 ise yükleyecein programlarla bilgisayara benzeyebilir ama telefona benzeyeceini sanmam :D ne de olsa kocaman bir makine al5310 u kibar kibar kullanırsın

golge9

golge9

Üye
Bak benden tavsıye n73te ıstedıgı kadar program olsun o kadar yavaskı telefon arkdasın n73 vardı elımde kaldı o kadar yavas xpressmusıc kesınlıkle n73 alma gıt n78 al onu tavsıye ederım wireless ozellıgıde var hyrlı olsun...

kaan4554

Üye
n73 al

¦ ° pî§køpât °¦

¦ ° pî§køpât °¦

Üye
Nokia N73 al bencede

gmkanca

gmkanca

Üye
n 73 aalmalısın exp musicte güzel ama n73 daha güzel

brk38

brk38

Üye
arkadaşlar ben yeni telfn almak istiyorum ama kararsız kaldım. Nokia 5310 XpressMusic mi alsam yoksa Nokia N73 Music Edition mi alsam. siz hangisini tavsiye edersiniz.. (ben genel olarak telefonda müzük kalitesine ve braz hızlı olmasına bakıyorum. ama bunları kullnmadığım için hiçbir fikrim yok)

kardeşim ben 2-2,5 senedir kullanıyorum memnunum hız ve müzik kalitesi şahane tek sorun s40 olması ama benim için sorun olmaz diyosan al n73 e hız ve müzik kalitesi olarak10 basar:oke:

zx6r

zx6r

Üye
N73ü böyle dandik telefonlarla karşılaştırıyorsunuz yaa ne diyim
sana şu kadarını söylüyorum N73ün mercekleri yeter :oke:

kosezade

kosezade

Üye
kardeş sana kalmış ama benim telefonum olmasaydı n73 alırdım kesin digerini napcaksınki java os n73 harika kalın olabilr ama karizmaa

JayJayyy

Üye
n73

zabit100

Üye
n73 kardeşş

brk38

brk38

Üye
5310 s40 olması sorun olmaz diyosan 5310 al. ama yok symbian istiyosan n73 al

djzeki9

djzeki9

Üye
N73 alma kardeş s40 daha hızlı alıcan tel 5130 xm

APOvBABA

APOvBABA

Üye
Arkadaş sen kimseye bakma sakın. N73 yavaş filan değil olay sadece şundan ibaret; N73, 5310 gibi olmadığını biliyoruz. N73'te dahili olarak uygulamalar, harita, quikoffice ve bunların yanında birçok yardımcı uygulama.VE yanı sıra kişisel uygulamalarda yükleniyor. Tabi bunların hiçbirisi 5310 da yok. Bomboş telefon haliyle biraz daha hızlı. Fakat asla N73 yavaş denecek kadar yavaş değil okadar uygulamayı sana yükleseler sen daha çok yavaşlarsın, ve yavaşlığı hafıza dolumuna bağlı. Gelelim ki tercih konusuna, Arkadaş 5310 tercih etmen için hiçbir neden yok. Çünkü 5310'da kulaklıkla müzik dinlemekten başka bişey yapamazsın hopörlörü hiç iyi değil. N73 ise 3.2 mp kamera (en az bir foto. makinası gibi), vee müzik keyfi gerçekten süper altta ve üste olmak üzere 2 hopörlör ile bir kolon gibi gerçek dijital ve olabildiğince yüksek , uygulama desteği senin hayatını kurtarır bunun sayesinde yapabileceklerinin bazıları; navigasyon(konumunu görerek), bilgisayardakine yakın internet deneyimi, birçok siteden video izleme, tv izleme, internetten video izleme vb...

SHS

SHS

Üye
N73.

APOvBABA

APOvBABA

Üye
telefonların ikisinide çok çok iyi biliyorum,

----------Eklendi @ 16:06:30 ---------- Yazıldı @ 15:50:47 ----------

N73 'de 3G ve N-gage oyunlarını söylemeyi unuttum,..:))