Nokia n72 kilit kodunu unuttum acil yardım !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cihanugur

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n72 kilit kodunu unuttum acil yardım !!!!
Arkadaşlar nokia n72 kilit kodunu unuttum acaba bana yardım edebilecek ark.lar warmı ???

• Beğen
Tepkiler: emmo79

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Nokia PC Suite ve NSS ile bunu halledersin. PC Suite indirmek için; tıkla. ;)
NSS için;
:oke:

İkisinide kur. Sonra PC Suite ile bağlan.
NSS açıldığında Sağ üst köşede büyüteç resmi çıkacak ona bir kez tıkla.
Sonra gelen ekrandan TOOLS yazan yere tıkla.
FACTORY SETTİNG kısmından FULL FACTORY' i işaretleyin ve RESET tuşuna bas.
Birkaç saniye sonra telefonununuz güvenlik kodu eskisi gibi, yani 12345 olacaktır.

Mutlaka yedek al.

Cqu

Üye
yha arkadaslar bende de n70 var kılıd kodu cıkıo acılırken ne ımeıden kod gırıom oluo nede baska sey yardımcı olun nolur yha valla kırıp atcam bu telı. Bıde bu ustekı olay nasıl oluo anlamadım?

cset16

Üye
bende deniorm pc suit var bende nss yi indiriorm ama olurmu bilmiorm. yardım edin bana:agla
iletişim msn:[email protected]
eklerseniz altına maxi cepten die not eklerseniz sewinirim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin

shaq_63

Üye
Nokia PC Suite ve NSS ile bunu halledersin. PC Suite indirmek için; Buraya tıkla.
NSS için;

FACTORY SETTİNG kısmından fll FACTORY' i işaretleyin ve RESET tuşuna bas.
Birkaç saniye sonra telefonununuz güvenlik kodu eskisi gibi yani 12345 olacaktır.

kardesım allah senden razı olsun harıka paylasım yapdım ve oldu coook saoll

fiko96

fiko96

Üye
allah razı olsun kardeş

busra devedası

Üye
ya bn ikisini de yptım nns ile pc suiteyi indirdim kurdum söylenilen adımları takip ettim ama yine de olmadı bi yardım edin bana ya lütfenn!!!!!!!!!!!!!!!!

asi_haydarli

Üye
Denicem olucakmı bakalım ;)

ozkanyaman

Üye
E71 de uyguladım oldu. Teşekkürler dostum eline emeğine sağlık.

tnry

Üye
mrb arkadslar n72 güvenlik kodumu unuttum imeilden yaptım ama kabul etmiyor kod hatası veriyor lütfen yrdımmm

Liarazuzu

Üye
arkadaşlar herşey cok kolay biliyorum herkez kafasına göre birşeyler söyler çıkmaz kıriz gecirici şeylerdir bunlar nokıa n72 telefonunuzda kilit kodu var ama giremiyorsunuz yapıcak olduğunuz işlem cok basit ( *#74373# tekrar şifre istiyicek 28510 yazıyosun açılıyor ..! teşekkürler..!

punqermojo

Üye
arkadaşalr kafanız karıştıysa format aatın 2 türlü format vardır bi soft format bide hart format dı galiba ama nasıl yapıldıqını iyi biliyorum...*#7370#soft hart ise tlelfonunuzu kapatarak #3bide arama tuşuna basılı tutarak telefonu açıyorsunuz elinizi ama kaldırmıorsunuz en son pin kodunu sprduqunda elinizi çekebilrisin ve tlelen ilk aldıgınız gibi olur şehri seçin dedigindede istabulu seçin :) :islik

kopalserkan

kopalserkan

Üye
Nokia PC Suite ve NSS ile bunu halledersin. PC Suite indirmek için; Buraya tıkla.
NSS için;

FACTORY SETTİNG kısmından fll FACTORY' i işaretleyin ve RESET tuşuna bas.
Birkaç saniye sonra telefonununuz güvenlik kodu eskisi gibi yani 12345 olacaktır.

kardesım allah senden razı olsun harıka paylasım yapdım ve oldu coook saoll

mucitmisin be kardeşim.denedim oldu emeğine sağlık :)

gökçen45

Üye
pff olmuyo bu ya . yada ben yapamadm .s

ismetgt

Üye
ya işlem yapılırken error veriyo sol aşağıdaki açıklama yerinde

godiseru

Üye
arkadaşlar benim telefonum Pc suitle bağlanamıyor çünkü locked telefonlar zaten bağlanamıyor pc suit ile. Bilgisayar telefonumu görmüyor bile.

SaGoTeRaPi

Üye
arkadaşLarr koduu koyuyorummm ama 1 dkdan önce devreye girmiyoo tuşLarı kiLitLediğin gibi şifrenin devreye girme gibi bi oLsıLığı yokumuu ???

Üst Alt