Nokia mobil modem sorunu cok acil yardım lütfen!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veremlex

Üye
    Konu Sahibi
Nokia mobil modem sorunu cok acil yardım lütfen!!!!
Merhaba Arkadaşlar Benim Nokia Mobil Modem'le Alakalı Bir Sorunum Var Şöyle Açıklayayım;

Bilgisayarıma İlk Olarak Ovi Suuite 2.2.1.23 Sürümünü Yükledim Yüklerken Aşşağıdaki 2 Resimdeki Sürücü Hatalarını Verdi Gerisini Sorunsuz Olarak Yükledi.

Ardından Ovi Suite Son Sürümünü Yükledim 3.1.1.78 Ve Yüklerken Yine Aynı 2 Driver Hatasını Aldım daha sonra Pc Suite 2.2.33.0 Sürümü ve Yine Aynı Hata!!

Pc Suit'ten İnternet'e Bağlan Derken Gelen Sonuç Alttaki Resimde

Yani Anlıyıcağınız Telefonu Mobil Modem Olarak Kullanamıyorum Elimde 2 Telefon var Nokia c6-00 ve c6-01

Aynı Programı (Ovi Suite 2.2.1.23) Vista Kurulu Bir Pc'ye Kurdum Sorunsuz Olarak Yükledi Mobil Modemde Olabiliyor Ama Benimkinde Olmuyor O Pc'nin Program Files'inden Dosyaları Kopyaladım Yine Olmadı.

Belki Yardımcı Olur Diye Aygıt Yöneticisinden Nokia Usb Modem Bilgilerinin Resminide Koydum Alttaki Resimde

Ardından Vazgeçmedim :) Nokia_Connectivity_Cable_Driver_eng_us Programını Yüklemeye Çalıstım Olur Diye Onuda Yüklerken Alttaki 2 Resimdeki Olay Gerçekleşti!

Yani Gördüğünüz Gibi Cok Uğraştım Ama Şanssızlık Yakamızı Bırakmadı Gerçekten Yardım Ederseniz Çok Sevinirim Sorunun Çözümü veya Çözebilceğim yada Ulaşabilceğim Kişi-Site-Program vs. Konuda Yardım Ederseniz Çok Sevinirim!Bu Konu ALtından HerGün Takip Edicem.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Not:Yüklediğim Bilgisayarda İnternet Bağlantısı Yok Bu Yüzden Güncelleştirmede Yapamıyorum!

PC özelliklerim Şunlar: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 3.20GHz, 3.19GHz
3,24 GB RAM
Microsoft Windows XP Professional Versiyon 2002 Service Pack 3

veremlex

Üye
    Konu Sahibi
yokmu bilen:S

veremlex

Üye
    Konu Sahibi
cvp yokmu hiç:S

veremlex

Üye
    Konu Sahibi
yardım edcek yokmu

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kardeş pc suite en güncel sürümünü yuklemelisin
ancak daha önce yukledigin sürümü tamamen kaldırman gerekiyor butun driverler ve baglantı ayarlarıyla beraber

pc suite yerine ovi suite war nokianın yeni telefon baglantı programı olmazsa onu dene birde

ama güncel sürümden şaşma

veremlex

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hepsini yükledim defalarca ama olmadı bi türlü:S

loddin

Üye
kardeş bende de aynı durum var. 5320 den nete giriyorum. ovi suit i boşver hatta sil.. nete girmek için nokıa pc suit yeterli. programı tamamen kaldır. bulabilirsen eski sürümünü bul. nokıa suit olarak ama ovi suiti boşver. (h)

kalkan3434

Üye
Ovide bi sorun var gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt