Haber Nokia Martini=> Lumia 930 olacak

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Martini=> Lumia 930 olacak
Geçtiğimiz günlerde Nokia'nın Martini kod adıyla üst segment bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı.

Evleaksten gelen bilgiler Martini kod adlı bu cihazın Lumia 930 model adıyla ve üst seviye donanımla geleceğini gösteriyor.

Nokia Martini: Lumia 930 olarak Geliyor - MaxiCep

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı, m542tf ve 1 kişi daha

turbocore

turbocore

Üye
Geçtiğimiz günlerde Nokia'nın Martini kod adıyla üst segment bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı.

Evleaksten gelen bilgiler Martini kod adlı bu cihazın Lumia 930 model adıyla ve üst seviye donanımla geleceğini gösteriyor.

hımmm 8.1 düşüncekkerine bol keseden cihaz çıkarıyorlar :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

dakamon

dakamon

Üye
Para olsa da alsak. :(

respection123

Üye
evet işte bu :eller:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Ve Lumia seriside Galaxy'e dönüyor yavaş yavaş..

• Beğen
Tepkiler: sekajmer, MCR Killjoy ve turbocore
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ve Lumia seriside Galaxy'e dönüyor yavaş yavaş..

Merak etmeyin daha çok var. Galaxy serisinin şu an 170 küsür telefonu var. Lumia seriside daha 25 civarı. Ayrıca çok telefon çıkarmak kötü bir şey değildir. Her kitleye hitap edilir çok telefonla. Bireysel telefon satışları düşük olur böylece ama totalde iyi bir gelir elde edilmiş olur.

Bu arada Martini kelimesi tuhaf geldi. Neden bir içki adı diye düşünüyor insan. İnsanları sarhoş edeceği için mi acaba. :ehe

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
620'yi değişeceğim bir telefonda kara kılıyorum yeni haberler geliyor :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
hadi hayırlısı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Haber için teşekkürler,özellikleri tam olarak nasıldı acaba.ben s800 lu 5 inç diye hatırlıyorum,yanılıyormuyum.

sekajmer

sekajmer

Üye
Merak etmeyin daha çok var. Galaxy serisinin şu an 170 küsür telefonu var. Lumia seriside daha 25 civarı. Ayrıca çok telefon çıkarmak kötü bir şey değildir. Her kitleye hitap edilir çok telefonla. Bireysel telefon satışları düşük olur böylece ama totalde iyi bir gelir elde edilmiş olur.

Bu arada Martini kelimesi tuhaf geldi. Neden bir içki adı diye düşünüyor insan. İnsanları sarhoş edeceği için mi acaba. :ehe
aynen mesela şuanda benim snapdragon 800lu adreno 330'lu alabileğim bir lumia yok. 1520 var fakat almam ;) çünkü bana uygun değil. Çıkartması en doğrusu lumia 1520 iyi fakat tüm üst seviye android cihazlarla kapışması imkansız boyut olarak :)

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
PureFood

PureFood

Üye
Acaba Icon'un globali mi yoksa, orta sınıf 920-925 gibi bir cihaz mı olacak. Hayırlısı bakalım

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Lumia sürekli piyasanın sağlam telefonlarını çıkarırsa sorun olmaz bence. Galaxy'e bakıyoruz, çoğunluk eski, kötü telefonlar.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sekajmer ve PureFood
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ekranı çok küçük olacak (benim için) 4.3

PureFood

PureFood

Üye
Lumia Icon'un global hali olacak :oke:

Portaldaki habere bakmamıştım abi kusura bakma :)

Madem Icon'un global hali, birçok kullanıcının hayalini gerçekleştirebilecek bir cihaz.

MaxiCep WP uygulaması ile gonderilmiştir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sekajmer
PureFood

PureFood

Üye
920-925 orta sınıf ha:blink:

Abi bence orta değil ama kimse sorsan orta demez mi. Adreno 225e çift çekirdeğe millet üvey evlat muamelesi yapıyor ben de tepki çekmemek için öyle yazdım.

MaxiCep WP uygulaması ile gonderilmiştir.

Üst Alt