Nokia Maps Cities (İstek Üzerine)

Sponsorlu Bağlantılar

tarxhn

tarxhn

Üye
saolsın oviden güncellemek uzun suruyor

aklsm

aklsm

Üye
Teşkkrlr dstm

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Nokia Maps Harita Sürümü; 00.02.46.103 Kullanıma Sunum; 30.04.2012
Maxicep.com - Nokia Maps Cities (İstek Üzerine) Bu son sürüm 6 ay oldu güncelleme gelmedi
ben bazen geri bildirim de yapıyorum adres eksikliği varsa hatta bugün bildirdim nokia ya ovi üzerinden
çok faydalı bir navigasyon sistemi ovi maps umarım kısa zamanda güncellenir

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Maps Harita Sürümü; 00.02.46.103 Kullanıma Sunum; 30.04.2012
Maxicep.com - Nokia Maps Cities (İstek Üzerine) Bu son sürüm 6 ay oldu güncelleme gelmedi
ben bazen geri bildirim de yapıyorum adres eksikliği varsa hatta bugün bildirdim nokia ya ovi üzerinden
çok faydalı bir navigasyon sistemi ovi maps umarım kısa zamanda güncellenir

:evet: inşallah, zaten ciddi bir güncelleme yapmalı çünkü birçok sokak ve cadde isimleri değişikliği oldu. :oke:

power_24

Üye
teşekkürler

Ibrahim sgnc

Üye
Tşk

ensiyah

Üye
teşekkürler

minnder

minnder

Üye
minnder
s.aleyküm arkadaşlar telefonum c7-00 versiyonu 111.040.1511

telefona ne yaptıysam türkiye haritasını yüklemiyor. Kablo ile bağlanıp denedim sunucuya çok zor bağlanıyor bağlandığı zamanda yükler gibi yapıp dakikalarca boşboş bekletiyor. Wi-fi üzerinden indireyim diyorum onuda yapmıyor kitlendim kaldım. Telefonun internetinden indireyim diyorum malum o da mümkün değil. Eski sürümde nerde wifi bulsam tek tıkta indiriyordu. Nedir sorun üsdatlar bir bilen varsa yol göstersin lütfen...

OttomaN TigeR
Link verdiğim konudaki haritayı indirip klasörü olduğu gibi hafıza ana dizinine kopyala sorun kalmaz.
Nokia Maps Cities (İstek Üzerine)

Ottoman usta, yüklediğin cities klasörü için teşekkür ederim, telefonumdaki cities klasörünü silerek senin gönderdiğin cities klasörünü yüklemeye çalıştım cities>lock_map klasörünü silemedim. Onun haricindeki dosyaların hepsini silip senden aldığımı yükledim.

Sonuç aşağıda;

Haritalarda detayları göremediğim gibi ara ara kilitlenip program kapanıyor. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Saygılar.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamalardan nokia maps suite versiyonu nedir bakabilir misin? Eğer eklediğim versiyonun altında ise bunu yükle.

Ekli dosyalar

minnder

minnder

Üye
Kusura bakma usta mesajına hemen dönemedim.

Sürümler
v3.09 12w09 b05
MW OpenGL MN
Map version 0.2.47.103

senin verdiğin sürümü yüklüyorum bilgi vereceğim.

- - - Eklendi - - -

OttomaN usta verdiğin sürümü yükleyip mevcut haritaları silip senin haritayı (cities klasörünü) yükledim bu sefer türkiye dahil dünyanın hiç bir haritası yüklenmedi. Offline olarak birşey göremediğim için online olarak bakayım diyorum bu seferde programdan atıyor. :blink:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakma usta mesajına hemen dönemedim.

Sürümler
v3.09 12w09 b05
MW OpenGL MN
Map version 0.2.47.103

senin verdiğin sürümü yüklüyorum bilgi vereceğim.

- - - Eklendi - - -

OttomaN usta verdiğin sürümü yükleyip mevcut haritaları silip senin haritayı (cities klasörünü) yükledim bu sefer türkiye dahil dünyanın hiç bir haritası yüklenmedi. Offline olarak birşey göremediğim için online olarak bakayım diyorum bu seferde programdan atıyor. :blink:
Bir de şöyle denemeni istiyorum; hafızadaki cities klasörünü sil ve paylaştığım uygulamayı çalıştır, harita bulunmadığı için indirmek isteyecek deneyip döner misin lütfen?

minnder

minnder

Üye
Tabi usta hemen onu da deneyeyim.

- - - Eklendi - - -

Ottoman usta, şuan telefonumda 3.06 versiyon yüklü. Vermiş olduğun cities klasörüyle bi türlü uyum sağlayamadı açmadı kasdı vs.. Elimde eskiden bi cities yedeğim vardı fakat 3.09 versiyonla çalışmıyordu. 3.06 versiyonu yüklediğimde elimdeki eski cities klasörünü yükledim haritalar açıldı. Adres arama fonksiyonu çalışmıyor offline olarak birşey bulmuyor. Dışarda "araç sürme" ve "yürü" fonksiyonlarını deneyeceğim. Yardımların için çok teşekkür ederim.

kuralaybil

Üye
n8 kilit kodu bulamıyorum resetlemem lazım ama olmuyor bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

manolyam63

manolyam63

Üye
ben bunu yukledım arkadaslar fakat benımkı uygulamaya gırıp cıkıyor neden oluyor acaba

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
tşkler kardeşim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
n8 kilit kodu bulamıyorum resetlemem lazım ama olmuyor bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler
Kilit kodunuzu unutmanız halinde, sıfırlama yada hard format çare değil maalesef. Bu durumda güvenlik kodu sıfırlaması için sw reset ile flash atmanız gerekir

Üst Alt