Nokia Mağazadan İndirme Yapamıyorumm

Sponsorlu Bağlantılar

mcrunner

mcrunner

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Mağazadan İndirme Yapamıyorumm
Ovi mağaza hard format sonra forumdaki talimatlara göre yükledim fakat indirme yapamıyorum bir türlü yardımlarınızı bekliyorum

hades01

Üye
aynen bende forumdaki uygulamayı yaptım şuan makinem sade bir şekil aldı.eski uygulamalarım gitti ovi dahi girmiyor.biri yardımcı olursa sevinirim...

kadir1983

Üye
arkadaşlar bende aynı problemi yaşıyorum soft formattan sonra oviden dosya indiremiyorum
arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin..

uribaju

uribaju

Üye
bende giremiyorum napacaksınız ya dert etmeyin bu kadar :ehe

irfan7002

irfan7002

Üye
arkadaşlar benimde başıma geldi bütün talimatlara uyduğum halde ama sonra olayı çözdüm her şey yedeklemeden kaynaklanıyor yani flash atmadan önce yedek alıyoruz ya geri yükleyince sanki uygulamalarda bozulma oluyor size tavsiyem yedekleme yaparken uygulama ve telefon ayarlarını yedeklemeyin ilk önce hard format atın sonra flashlayın oviyi yükleyin çalışmazsa (hard format sonucu silinen ovi dosyaları) adlı konu var onu uygulayın ama kesinlikle uygulama ve tel ayarlarını geri yüklemeyin ben öyle yaptım benimki düzeldi

kadir1983

Üye
ben yaptım ama olmadı ve 5. kuracağimiz dosya kurulmadı

WebStyle

WebStyle

Üye
Bende indirme hatası verse iyi ya :D şu anda belle yüklü cihaz da oviye giriyor yükleniyor diyip o şekilde kalıyor. :ehe

Üst Alt