Nokia Mağaza'dan İndirdiğim Uygulamaların İnstal'ini Nereden Bulabilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi

asigsasi

asigsasi

Üye
smart installer adm mi aradığın

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
ibdirdiğim uygulamyı tekrar indirebilmek içi ne yapabilirim mesela telefona format atsam uygulamada ücretsiz onun sis dosyasını bulabilir miyim?

- - - Eklendi - - -

(uygulama ücretli sis dosyasını nereden bulabilirim.

siegfried

Üye
.. Nokia Magaza 'da oturum actiginda, uygulamalari mükerrer sekilde indirip, yeniden kurabilirsin !
Not : Nokia magaza da uygulamalarin .sis dosyalarini tedarik etmen imkansiz gibi

asigsasi

asigsasi

Üye
forumda mevcut değilmi bu uygulama nedir

asigsasi

asigsasi

Üye
mağazadan değilde pc den indirseydin sis dosyası elinde olabilir di
/download url nin sonuna yazman yeterli olurdu

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayara indir butonu aktif olamıyor ne yapmalıyım.

Teom@n

Teom@n

Üye
Ovi store'da uygulamayi yuklemek icin hangi dizini sectigine bagli. E'yi sectiysen E ana dizine C'yi sectiysen C ana dizine indiriyor programi.

Once Xplorer'i ac, sonra ovi store'dan satin aldigin programi yukleye bas. Hemen ilgili ana dizine (C / E) git orada uygulamayi goreceksin hemen kopyala ve istedigin yere yapistir.

arslanla

arslanla

Üye
Ovi store'da uygulamayi yuklemek icin hangi dizini sectigine bagli. E'yi sectiysen E ana dizine C'yi sectiysen C ana dizine indiriyor programi.

Once Xplorer'i ac, sonra ovi store'dan satin aldigin programi yukleye bas. Hemen ilgili ana dizine (C / E) git orada uygulamayi goreceksin hemen kopyala ve istedigin yere yapistir.

evet bu yöntemi dene...

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
forumda da paylaşırsan çok memnun oluruz :ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
vay be

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Peki başka hiç kimse almadı mı o uygulamayı?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: Teom@n
Anil-D

Anil-D

Üye
güzelm

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi

Dediğiniz şei anlamadım tekrar alatabilir misiniz

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Dediğiniz şei anlamadım tekrar alatabilir misiniz

yukleme işlemi sırasında dosya telefonuna iniyor ve yuklendikten sonra siliniyor, işte sende hızlı davranıp silinmeden kopyalarsan dosyayı elde etmiş olursun :oke:

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi

yukleme işlemi sırasında dosya telefonuna iniyor ve yuklendikten sonra siliniyor, işte sende hızlı davranıp silinmeden kopyalarsan dosyayı elde etmiş olursun :oke:
Daha indirdim nasıl yapabilirim.

m_e_r_t_c_a_n

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]nokia mağazayı indirmek istiyorum nasıl indirildiğini bilen varsa lütfen yardımcı olsun ilginiz için teşekkür ederim[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt